Do 200 GB na lato od Play na Kartę

dodano: 2021-06-28 05:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Groupe Iliad

Play Barbara Kurdej-Szatan Od piątku, 25 czerwca br. każdy nowy klient, który zarejestruje swoją kartę w sieci Play (P4, Groupe Iliad), otrzyma w prezencie 100 GB. Pakiet jest ważny przez 30 dni od momentu aktywacji, co - jak zapewnia operator, pozwoli użytkownikom sieci Play na swobodne dzielenie się wakacyjnymi wrażeniami z najbliższymi bez obawy o limit internetu. Darmowe gigabajty można aktywować za pomocą aplikacji Play24. Po aktywacji karty pakiet będzie widoczny na koncie użytkownika w aplikacji w zakładce „Pakiety -> Internet”.

Play komunikat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z okazji wakacji operator sieci Play przygotował dodatkową niespodziankę dla nowych oraz obecnych klientów na kartę. Już teraz, dzięki Play, każdy może korzystać z ekstra paczki 100 GB na media społecznościowe bez dodatkowych opłat. Klienci mogą aktywować darmowy pakiet danych do wykorzystania na aplikacje: YouTube, Instagram, Facebook, Messenger, TikTok, Twitch, Viber i Pinterest. Pakiet można odebrać w aplikacji Play24, która również monitoruje stan zużytych GB, dzięki czemu każdy może na bieżąco kontrolować ich ilość. Pakiet jest ważny od momentu aktywacji do wyczerpania lub do czwartku, 30 września br. Promocja trwa od piątku, 25 czerwca do czwartku, 30 września br.

Pakiety dostępne są w ofertach: Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, Internet na Kartę w Play, Internet na Kartę 2.0 w Play, RBM SieMa na Kartę, RBM SieMa na Kartę PL, RBM Energy na Kartę (więcej tutaj).

Klienci sieci Play mają do dyspozycji aplikację Play24 dzięki której mogą - jak zapewnia operator - w wygodny sposób zarządzać swoim kontem. Aplikacja została stworzona po to, aby w intuicyjny i łatwy sposób monitorować swoje wydatki oraz stan aktualnych pakietów. Za pomocą jednego przycisku klient może sprawdzić liczbę aktualnych GB, doładować konto czy wykupić dodatkową usługę. W Play24 można również bezpiecznie opłacić fakturę, a także kontrolować wszystkie koszty nie przerywając wakacyjnego wypoczynku.
 
Do 200 GB na lato od Play na Kartę. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: Groupe Iliad
Do 200 GB na lato od Play na Kartę. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: Groupe Iliad
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...