„Taniec z gwiazdami” 12 w telewizji Polsat

dodano: 2021-06-10 11:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna pogoda pogodynka We wrześniu br. w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 12. sezon programu „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, którego producentem jest Rochstar. Inaczej od poprzednich serii nowe odcinki będą premierowo pokazywane nie w piątki, a w poniedziałki. Uczestniczką programu będzie Oliwia Bieniuk - na razie nie wiadomo jednak, z kim zatańczy w parze. Wcześniejsze sezony emituje obecnie kanał TV6.

Polsat „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapewnia nadawca, tegoroczna jesień będzie naprawdę gorąca. Widzowie ponownie doświadczą prawdziwych emocji, śledząc taneczne zmagania gwiazd i osobowości świata show-biznesu. XII edycja programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” od września br. będzie emitowana w każdy poniedziałek o godzinie 20:00. - Przedłużmy sobie weekend o jeden dzień i rozpocznijmy nowy tydzień tanecznym krokiem! - zachęca nadawca.

Ten program to wielka legenda. Powstał w 2004 roku i jest obecnie nadawany w 60 państwach, na wszystkich kontynentach świata, za wyjątkiem Antarktydy. Znalazł się również w „Księdze Guinnessa” jako najpopularniejsze widowisko na świecie. W Polsce widzowie mieli okazje obejrzeć 25 edycji tej produkcji, z czego połowę w Polsacie (pozostałe w telewizji TVN). Kto w tym sezonie podejmie się wyzwania wielotygodniowych ciężkich treningów? Kto nie przestraszy się kontuzji i obolałych mięśni? Kto okaże się wielkim talentem tanecznym i podbije serca widzów?

Nadawca ujawnił pierwsze nazwisko uczestnika programu. Będzie to Oliwia Bieniuk, piękna córka kochanej przez wszystkich aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. W tym roku zdawała egzamin maturalny i marzy o szkole aktorskiej. - Życzymy Oliwii zdanej matury i zwycięstwa w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” - informuje nadawca (więcej tutaj).
 
Paulina Sykut-Jeżyna i Agnieszka Hyży w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF
Paulina Sykut-Jeżyna i Agnieszka Hyży w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF


„Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” - sezon 12., premiera we wrześniu 2021 roku w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanału TV6.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...