Philips w Związku Cyfrowa Polska

dodano: 2021-06-10 13:54
autor: Jerzy Kruczek | źródło: ZIPSEE

Philips OLED 865 telewizor 2020 360px.jpg TP Vision, właściciel marki Philips TV & Sound, dołączył do grona firm zrzeszonych w Związku Cyfrowa Polska. TP Vision odpowiada za projektowanie, rozwój, produkcję, sprzedaż oraz marketing telewizorów Philips w Europie, Rosji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce Południowej, Indiach oraz niektórych krajach Azji i Pacyfiku. Od niedawna TP Vision zajmuje się również rozwojem i sprzedażą produktów audio marki Philips, w tym słuchawek oraz soundbarów, na całym świecie, pod licencją Koninklijke Philips N.V.

Cyfrowa Polska TP Vision Philips


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Cieszę się, że TP Vision dołączył do naszej organizacji. Liczę na wspólne przedsięwzięcia związane z rynkiem telewizorów czy rozwojem cyfrowej telewizji – mówi Michał Kanownik, prezes Cyfrowej Polski.

I podkreśla, że przed rynkiem telewizorów stoją kolejne wyzwania związane z cyfryzacją rynku telewizyjnego, w szczególności wdrożenia DVB-T2, telewizji hybrydowej, HbbTV.
 

– Przed nami dalszy rozwój usług cyfrowych, do których dostęp zapewnia nam telewizor i które wpisują się w koncepcję smart home. Cieszymy się ze będziemy mogli koordynować te działania z kolejnym znanym i szanowanym producentem – dodaje prezes Cyfrowej Polski.

Z kolei Marcin Habzda, dyrektor generalny TP Vision w Polsce, mówi: – Cieszymy się, że dołączyliśmy do Związku Cyfrowa Polska, reprezentującego jeden z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki, którego TP Vision jest częścią. Rozwijamy nowe technologie, wprowadzamy na rynek innowacyjne produkty w segmencie telewizorów oraz sprzętu audio, wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniczne, w tym sztuczną inteligencję, dla ciągłej poprawy jakości naszych urządzeń. Odpowiednia reprezentacja sektora to jeden z ważniejszych czynników jego dalszego rozwoju, dlatego podjęliśmy decyzję o udziale w pracach ZCP.

Związek Importerów i Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego – ZIPSEE Cyfrowa Polska to branżowa organizacja pracodawców o charakterze non-profit. Zrzesza ona największe firmy z branży RTV i IT działające w Polsce. To zarówno producenci, importerzy, jak i dystrybutorzy sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Związek Cyfrowa Polska powstał 16 grudnia 2005 roku.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizory i ekrany
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...