Koniec Cameleonów na modułach CAM ECP

dodano: 2021-04-14 16:44 | aktualizacja: 2021-04-16 22:50
autor: Jerzy Kruczek | źródło: satkurier.pl

moduł CAM CI plus 4K ECP canal plus 2021 360px.jpg Od 14 kwietnia br. abonenci korzystający z kart Cameleon w modułach CAM ECP, którzy nie zaktualizowali oprogramowania do najnowszej wersji 35.00.50.02.01.02, mogą zobaczyć komunikat o braku możliwości odbioru. W pierwszej kolejności zablokowane zostaną kanały CANAL+, a następnie stopniowo pozostałe stacje z oferty platformy.

moduł CAM CI plus ECP CANAL+ 4K hollex 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aby móc nadal korzystać z modułu CAM ECP, należy umieścić w nim oryginalną kartę Cayman lub Crocodile, jaka była dołączona w zestawie. Karty Cameleon na modułach CAM ECP nie będą dłużej wspierane.

Dodajmy, że Platforma CANAL+ już w grudniu wypuściła oprogramowanie uniemożliwiające korzystanie w modułach CAM ECP z kart Cameleon. Jednak część osób sprytnie unikała aktualizacji, by nadal oglądać ofertę programową. Teraz nie będzie już to możliwe - stopniowo wszystkie kanały zostaną zablokowane, począwszy od anten CANAL+.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...