Targi MWC 2021 w Barcelonie zgodnie z planem

dodano: 2021-03-09 11:21
autor: Janusz Sulisz | źródło: MWC Barcelona

MWC 2021 Mobile World Congress Barcelona 360px.jpg Organizatorzy targów Mobile World Congress (MWC 2021) w Barcelonie twardo trzymają się terminu swojej imprezy - od 28 czerwca do 1 lipca 2021 r. Co więcej w planach organizatorów MWC jest przybycie do 50 tys. odwiedzających. Czas zweryfikuje te plany - wystawa będzie w formie hybrydowej - strona domowa MWC.

MWC 2021 Mobile World Congress Barcelona 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Organizatorzy targów telefonii komórkowej Mobile World Congress pod koniec czerwca chcą zgromadzić dziesiątki tysięcy ludzi w Barcelonie dzięki środkom bezpieczeństwa związanych z pandemią koronawirusa. Każdy uczestnik przed wejściem na teren wystawienniczy będzie musiał wykazać się negatywnym wynikiem testu i co 72 godziny mieć kolejny test.

Organizatorzy na stan obecny uważają, że na targi w Barcelonie może przybyć od 45 tys. do 50 tys. uczestników.​​​​​​​

Targi Mobile World Congress będą znacznie mniejsze niż zwykle. Przypomnijmy, że podczas ostatniej edycji wystawy w 2019 r. przybyło 109 tys. odwiedzających. Najważniejsze spotkanie branży telefonii komórkowej w Europie, które zwykle odbywa się w lutym, było jednym z pierwszych ważnych wydarzeń w 2020 roku, które odwołano z powodu pandemii koronawirusa.

Kilka tygodni temu GSMA, stowarzyszenie branżowe operatorów telefonii komórkowej, przetestowało swoją koncepcję bezpieczeństwa na imprezie z udziałem 17 tys. uczestników w Szanghaju i wtedy nie było przypadków zakażeń, ale to były Chiny, które de facto są zamknięte na turystów i niepotrzebnych odwiedzających. Do tego wszyscy są bezwzględnie testowani i muszą przebyć kwarantannę.

Koncepcja bezpieczeństwa zaprezentowana przez GSMA na targach w Barcelonie obejmuje stanowiska szybkiego testowania, dodatkowe wejścia i wyjścia w halach wystawienniczych, ulepszone systemy wentylacji oraz wymóg posiadania odpowiedniej maski. Dodatkowo uczestnicy będą również musieli pobrać aplikację, dzięki której będzie można użyć do śledzenia kontaktów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...