Play po raz 10. wspiera WOŚP

dodano: 2021-01-30 10:27 | aktualizacja: 2021-01-30 11:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: P4/satkurier.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP W niedzielę, 31 stycznia br. odbędzie się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). Dzięki aplikacji Play24 klienci sieci Play (P4) mogą przyłączyć się do zbiórki na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Operator przygotował także inicjatywy online, które mają zachęcić wszystkich do wsparcia zbiórki. W kampanii promocyjnej udział wzięli m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Maciej Łagodziński i Jerzy Owsiak.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podobnie jak w zeszłym roku, tak i teraz klienci sieci Play mogą pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy za pomocą aplikacji Play24 (więcej tutaj). Z tej okazji w aplikacji pojawił się specjalny licznik, który zlicza zrealizowane transakcje. Wystarczy, że do niedzieli, 31 stycznia br. klienci doładują konto lub opłacą swoją fakturę za pomocą aplikacji, a Play przeliczy takie transakcje na złotówki, które przekaże jako datek dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Licznik w aplikacji Play24 nie tylko informuje o liczbie wpłat, ale w myśl tegorocznej kampanii sieci Play pod hasłem „Graj z głową i pomagaj z Play”, stanowi przepustkę do aktywacji dla klientów, to jest specjalnie przygotowanych gier, które będą dostępne na stronie internetowej playdlawosp.pl (przejdź na stronę). Użytkownicy będą mogli rywalizować między sobą online, a dla najlepszych graczy przewidziane są nagrody. Operator przygotowuje także niespodziankę w dniu finału - grę „na żywo” ze studia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (więcej tutaj).

W związku obecnymi obostrzeniami, główne aktywności finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędą się w formie online, w postaci specjalnego studia telewizyjnego, w którym Play przygotował własną, fioletową strefę. Pojawią się w niej twórcy z „#TeamPlay<3”. Oprócz tego do dyspozycji widzów będzie też automat do gier, z którego będzie można skorzystać całkowicie zdalnie i wygrywać nagrody.

W trosce o bezpieczeństwo i odpowiednie środki ochronne podczas zbierania datków Play wyposaży również wszystkich 120 tysięcy wolontariuszy w smycze oraz maski ochronne. To kolejne (po odpowiedniej, certyfikowanej legitymacji oraz charakterystycznej puszce) symbole pozwalające rozpoznać wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ulicach Polski i poza jej granicami. - W podziękowaniu za ich pracę kwestujący mogą też skorzystać z 6 miesięcy bezpłatnego dostępu do usługi Bezpieczna Rodzina oferowanej w sieci Play. Dzięki temu mogą być jeszcze bardziej bezpieczni i zapewnić spokój ducha nie tylko sobie, ale i swoim najbliższym na przykład udostępniając im lokalizację w czasie rzeczywistym - informuje operator.

Operator zachęca też wszystkich do pobierania aplikacji „29. WOŚP”. Znajdują się w niej bieżące statystyki dotyczące finału, mapa puszek, do których można złożyć datek, czy możliwość wpłacenia pieniędzy online. Nie zabrakło też tradycyjnego quizu o Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z możliwością uzyskania tytułu „WOŚPoznawcy”. Aplikacja jest dostępna za darmo na systemy Android i iOS w sklepach Google Play oraz Apple App Store.

Wspierać fundację można też poprzez zakup dedykowanego startera dostępnego wyłącznie w salonach sieci Play. Po zarejestrowaniu i aktywacji numeru użytkownicy dostaną do dyspozycji 25 GB danych. Koszt startera to 25 zł, natomiast 5 zł ze sprzedaży każdego z nich trafi dodatkowo na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Swoją cegiełkę Play dokłada również do aukcji przeprowadzanych w trakcie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym celu operator przekazuje 100 limitowanych złotych kart SIM, które będą możliwe do zdobycia tylko podczas tej transmisji. Co więcej, w 20 wybranych salonach pojawią się puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do których każdy klient będzie mógł przekazać dowolną kwotę i wesprzeć cel fundacji.

Jak zapewnia operator, lepsze wprowadzenie się w pozytywny, dobroczynny nastrój zapewnia specjalna playlista w serwisie Tidal przygotowana przez sieć Play. To specjalnie dobrane utwory naładowane dobrą energią, która doda sił w oczekiwaniu na dzień finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak zwykle uruchomiony został także SMS charytatywny. Aby pomóc wystarczy wysłać wiadomość o treści „Serce” pod numer 75 565 (jej koszt to 6,15 zł brutto). Taka opcja będzie aktywna także po dniu finału, do poniedziałku, 15 lutego br. Cały dochód z SMS-ów zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy (dane za P4) (więcej tutaj).
 
Play wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na zdjęciu m.in. Maciej Łagodziński, Jerzy Owsiak i Barbara Kurdej-Szatan, foto: Aspiro AB
Play wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na zdjęciu m.in. Maciej Łagodziński, Jerzy Owsiak i Barbara Kurdej-Szatan, foto: Aspiro AB
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

469 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

39 zł Więcej...