Play po raz 10. wspiera WOŚP

dodano: 2021-01-30 10:27 | aktualizacja: 2021-01-30 11:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: P4/satkurier.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP W niedzielę, 31 stycznia br. odbędzie się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). Dzięki aplikacji Play24 klienci sieci Play (P4) mogą przyłączyć się do zbiórki na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Operator przygotował także inicjatywy online, które mają zachęcić wszystkich do wsparcia zbiórki. W kampanii promocyjnej udział wzięli m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Maciej Łagodziński i Jerzy Owsiak.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podobnie jak w zeszłym roku, tak i teraz klienci sieci Play mogą pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy za pomocą aplikacji Play24 (więcej tutaj). Z tej okazji w aplikacji pojawił się specjalny licznik, który zlicza zrealizowane transakcje. Wystarczy, że do niedzieli, 31 stycznia br. klienci doładują konto lub opłacą swoją fakturę za pomocą aplikacji, a Play przeliczy takie transakcje na złotówki, które przekaże jako datek dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Licznik w aplikacji Play24 nie tylko informuje o liczbie wpłat, ale w myśl tegorocznej kampanii sieci Play pod hasłem „Graj z głową i pomagaj z Play”, stanowi przepustkę do aktywacji dla klientów, to jest specjalnie przygotowanych gier, które będą dostępne na stronie internetowej playdlawosp.pl (przejdź na stronę). Użytkownicy będą mogli rywalizować między sobą online, a dla najlepszych graczy przewidziane są nagrody. Operator przygotowuje także niespodziankę w dniu finału - grę „na żywo” ze studia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (więcej tutaj).

W związku obecnymi obostrzeniami, główne aktywności finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędą się w formie online, w postaci specjalnego studia telewizyjnego, w którym Play przygotował własną, fioletową strefę. Pojawią się w niej twórcy z „#TeamPlay<3”. Oprócz tego do dyspozycji widzów będzie też automat do gier, z którego będzie można skorzystać całkowicie zdalnie i wygrywać nagrody.

W trosce o bezpieczeństwo i odpowiednie środki ochronne podczas zbierania datków Play wyposaży również wszystkich 120 tysięcy wolontariuszy w smycze oraz maski ochronne. To kolejne (po odpowiedniej, certyfikowanej legitymacji oraz charakterystycznej puszce) symbole pozwalające rozpoznać wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ulicach Polski i poza jej granicami. - W podziękowaniu za ich pracę kwestujący mogą też skorzystać z 6 miesięcy bezpłatnego dostępu do usługi Bezpieczna Rodzina oferowanej w sieci Play. Dzięki temu mogą być jeszcze bardziej bezpieczni i zapewnić spokój ducha nie tylko sobie, ale i swoim najbliższym na przykład udostępniając im lokalizację w czasie rzeczywistym - informuje operator.

Operator zachęca też wszystkich do pobierania aplikacji „29. WOŚP”. Znajdują się w niej bieżące statystyki dotyczące finału, mapa puszek, do których można złożyć datek, czy możliwość wpłacenia pieniędzy online. Nie zabrakło też tradycyjnego quizu o Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z możliwością uzyskania tytułu „WOŚPoznawcy”. Aplikacja jest dostępna za darmo na systemy Android i iOS w sklepach Google Play oraz Apple App Store.

Wspierać fundację można też poprzez zakup dedykowanego startera dostępnego wyłącznie w salonach sieci Play. Po zarejestrowaniu i aktywacji numeru użytkownicy dostaną do dyspozycji 25 GB danych. Koszt startera to 25 zł, natomiast 5 zł ze sprzedaży każdego z nich trafi dodatkowo na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Swoją cegiełkę Play dokłada również do aukcji przeprowadzanych w trakcie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym celu operator przekazuje 100 limitowanych złotych kart SIM, które będą możliwe do zdobycia tylko podczas tej transmisji. Co więcej, w 20 wybranych salonach pojawią się puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do których każdy klient będzie mógł przekazać dowolną kwotę i wesprzeć cel fundacji.

Jak zapewnia operator, lepsze wprowadzenie się w pozytywny, dobroczynny nastrój zapewnia specjalna playlista w serwisie Tidal przygotowana przez sieć Play. To specjalnie dobrane utwory naładowane dobrą energią, która doda sił w oczekiwaniu na dzień finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak zwykle uruchomiony został także SMS charytatywny. Aby pomóc wystarczy wysłać wiadomość o treści „Serce” pod numer 75 565 (jej koszt to 6,15 zł brutto). Taka opcja będzie aktywna także po dniu finału, do poniedziałku, 15 lutego br. Cały dochód z SMS-ów zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy (dane za P4) (więcej tutaj).
 
Play wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na zdjęciu m.in. Maciej Łagodziński, Jerzy Owsiak i Barbara Kurdej-Szatan, foto: Aspiro AB
Play wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na zdjęciu m.in. Maciej Łagodziński, Jerzy Owsiak i Barbara Kurdej-Szatan, foto: Aspiro AB
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...