Xiaomi Mi Box 4S Pro z HDMI 2.1

dodano: 2020-11-06 23:20 | aktualizacja: 2020-11-10 23:00
autor: Janusz Sulisz | źródło: Xiaomi/Interia.pl/androidauthority

Xiaomi Mi Pro 4S china odtwarzacz 360px.jpg Chińska firma Xiaomi zaprezentowała kolejny, tani odtwarzacz do telewizora - model Mi Box 4S Pro w kolorze białym - następcę czarnego Mi Box 4S. Urządzenie pozwala między innymi na obsługę wysokich rozdzielczości - 4K i 8K. Istotne jest, że Mi TV Box 4S Pro może obsługiwać materiały wideo o rozdzielczości 8K.

Xiaomi Mi Box 4S Pro china odtwarzacz 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Xiaomi Mi Box 4S Pro to odtwarzacz multimedialny, który bazuje na poprzedniej bardzo udanej generacji sprzętu o tej samej nazwie, jednak wprowadza do niego kilka ulepszeń.

Xiaomi zdecydował się na dodanie złącza HDMI typu 2.1, bo to jest istotne dla prawidłowego przekazania obrazu do TV 8K po kablu HDMI 2.1 dla 8K. W tym przypadku Mi Box 4S Pro już jest w stanie obsługiwać materiały wideo o rozdzielczości nawet 8K. Pamięć wewnętrzna przeznaczona dla użytkownika będzie wahała się w zależności od wariantu - od 8 do 16 GB.

Xiaomi MI Box 4S Pro działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android TV z nakładką MIUI for TV. Za łączność bezprzewodową odpowiadają w tym przypadku modemy Wi-Fi oraz Bluetooth w wersji 4.3. Prawdopodobnie w przyszłości nowy odtwarzacz Xiaomi będzie posiadał certyfikat Netflixa z zainstalowaną najlepszą wersją aplikacji Netflix, a także Youtube, a gdyby było z 8K to już byłby luksus. Inna sprawa, że na razie produkt ma być dostępny tylko na rynku chińskim - szkoda, że nie międzynarodowym.

Odtwarzacz Xiaomi Mi Box 4S Pro jest już dostępny w sprzedaży w Chinach. Sprzęt został wyceniony na 399 juanów, co w przeliczeniu na złotówki daje około 230 zł (w Chinach, bo w Polsce cena będzie oscylować w okolicach 300 zł). Na razie na polskim rynku jest tylko Xiaomi Mi TV Box 4S w cenie 279 zł.

Źródło: interia.pl
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

119 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/8 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/8 Platinum Line rozdziela sygnał z...

199 zł Więcej...