Debiut telewizora LG OLED ze zwijanym ekranem [wideo]

dodano: 2020-10-21 16:47
autor: Janusz Sulisz | źródło: LG

LG Signature OLED R telewizor 360px.jpg Firma LG Electronics poinformowała o wprowadzeniu na rynek pierwszego na świecie telewizora ze zwijanym ekranem – LG Signature OLED R (model RX). Na razie będzie on dostępny w siedmiu sklepach z elektroniką użytkową klasy premium w głównych miastach Korei Południowej. Rewolucyjny telewizor LG ma kosztować 87 tys. dol. (340 tys. zł).

LG Signature OLED R RX telewizor 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizor LG SIGNATURE OLED R to prawdziwy wzór ekskluzywności.
Arcydzieło, które trafi w gust klientów oczekujących najlepszych rozwiązań i ceniących przełomowe innowacje. Jest nie tylko wyjątkowym osiągnięciem w dziedzinie inżynierii i wzornictwa tworzonego z myślą o potrzebach użytkowników. Ten wyjątkowy model stanowi również prawdziwe dzieło sztuki i atrakcyjny element wystroju każdego wnętrza.

Rewolucyjny telewizor wręcz urzeka elegancką estetyką oraz płynnym ruchem pięknego, zwijanego ekranu. Każdy egzemplarz tego zjawiskowego produktu jest wytwarzany na zamówienie najbardziej wymagających klientów. LG SIGNATURE OLED R powstaje w nowoczesnej południowokoreańskiej fabryce w Gumi. Jego konstruowanie wymaga niemal rzemieślniczych umiejętności i wyjątkowej troski o najdrobniejsze detale.

Mistrzowską staranność dostrzeżemy w każdym szczególe telewizora.
Od obudowy ze szczotkowanego aluminium po nowoczesną maskownicę głośników z wełnianej tkaniny duńskiej firmy Kvadrat.

W ofercie są 4 wyszukane odcienie maskownicy:
  • czarny – Signature Black,
  • szary – Moon Gray,
  • niebieski – Topaz Blue
  • brązowy – Toffee Brown.
Każdy nabywca może sprawić, że jego egzemplarz będzie wyjątkowy – zamówić wygrawerowanie na aluminiowej podstawie nazwiska lub innego napisu.

LG SIGNATURE OLED R ma elastyczną, płynnie zwijaną, 65-calową matrycę OLED.
W każdym punkcie ekranu gwarantuje ona najwyższą jakość obrazu dzięki samoświecącym pikselom oraz indywidualnie regulowanej jasności każdego piksela. Nowy model nie tylko powstaje z najnowocześniejszych podzespołów. Jest też wyrazem niezrównanych zdolności firmy LG w tworzeniu innowacji rozwiązań, które wprost przekładają się na korzyści konsumentów. Litera R w nazwie oznacza, że nowy model wyposażony jest w zwijany (ang. rollable) ekran. Rewolucjonizuje także przestrzeń domowej rozrywki. Redefiniuje zależność między telewizorem a otaczającą go przestrzenią - wystarczy bowiem użyć jednego przycisku, by ekran zniknął z pola widzenia.

Wspaniałe dzieło firmy LG uwalnia użytkowników od ograniczeń wynikających z konieczności umieszczenia telewizora na tle ściany. Pozwala swobodnie aranżować przestrzeń. Od tej pory nie musi jej na stałe zajmować czarny ekran, użyteczny tylko po włączeniu.

LG SIGNATURE OLED R może pracować w trzech trybach:
  • Full View (z całkowicie wysuniętym ekranem),
  • Line View (z częściowo wsuniętym ekranem), 
  • Zero View (z całkowicie schowanym ekranem).
Dzięki temu użytkownik zyskuje nowe, ekscytujące, możliwości wynikające z mistrzowskiego opanowania technologii OLED przez firmę LG.

Połączenie innowacji w dziedzinach technologii i wzornictwa jest bezprecedensowym osiągnięciem, które rzeczywiście zasługuje na miano dzieła sztuki. To prawdziwie luksusowy produkt, który pozwala inaczej spojrzeć na to, czym może być telewizor. Ten unikalny model dostarcza użytkownikom różnorodnych wrażeń i pozwala w nowy sposób myśleć o aranżowaniu przestrzeni. Jednocześnie ponownie potwierdza czołową pozycję firmy LG na rynku telewizorów premium, dodał - Park Hyoung-sei, prezes działu Home Entertainment firmy LGMateriał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii OLED
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

639 zł Więcej...