Nowy Samsung Galaxy Z Fold2 5G

dodano: 2020-09-01 16:29 | aktualizacja: 2020-09-01 18:25
autor: Janusz Sulisz | źródło: Samsung

smartfon Samsung Galaxy Z Fold2 5G 1 360px.jpg Galaxy Z Fold2 5G to trzecia generacja składanych urządzeń firmy Samsung, która łączy oszałamiający i odważny design z wyrafinowaną techniką. Wszystko po to, aby przekroczyć dotychczasowe granice doświadczeń z urządzeniami mobilnymi. Cena tego smartfona w przedsprzedaży to bagatelka - tylko 8799 zł.

Samsung Galaxy Z Fold2 5G 2 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma Samsung zaprezentowała Galaxy Z Fold2 5G, nowy model flagowej linii składanych smartfonów.

Naszpikowany udoskonaleniami i nowinkami technologicznymi, Galaxy Z Fold2 5G został stworzony dla użytkowników, którzy cenią najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, zapewniając wyjątkowe wrażenia korzystania z urządzenia mobilnego. 

- Droga do stworzenia smartfonu nowej generacji to rodzaj podróży, która niesie ze sobą mnóstwo oryginalnych pomysłów i innowacji – mówi Dr TM Roh, President and Head of Mobile Communications Business, Samsung Electronics

Projektując Samsung Galaxy Z Fold2 5G dokładnie wsłuchaliśmy się w głosy użytkowników, aby upewnić się, że nasze urządzenie nie tylko przyniesie znaczące ulepszenia sprzętowe, ale równocześnie będzie pełne nowinek technologicznych i dostarczy użytkownikom jeszcze lepszych wrażeń. Prace nad modelem zostały również wsparte współpracą z firmami Google i Microsoft, dzięki czemu na naszych oczach dokonują się zmiany w zakresie doświadczeń, które niesie ze sobą korzystanie z urządzeń mobilnych. 


Nowy wyrafinowany design 

Smartfon Galaxy Z Fold2 5G łączy w sobie odważny design i zaawansowane rozwiązania technologiczne: 

Unikatowe wrażenia – wyświetlacz zewnętrzny Infinity-O, o wymiarach 6,2 cala[1] zapewnia maksimum funkcjonalności. Korzystając z niego można z łatwością sprawdzić wiadomości e-mail, przeglądać ulubione treści, bez konieczności rozkładania całego urządzenia. Po rozłożeniu smartfonu, pokaźnych rozmiarów ekran główny o przekątnej 7,6 cala, zmniejszonych ramkach oraz przednim aparacie pozbawionym wycięć, pozwala użytkownikom w wygodny sposób przeglądać treści. Dodatkowo częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz, zapewnia łatwe przewijanie treści oraz niezakłócone granie. Galaxy Z Fold2 5G jest również doskonale wyposażony pod kątem dynamicznego dźwięku. Dzięki zastosowaniu podwójnych dynamicznych głośników, wzmocniono w nim dźwięk stereo i czystość brzmienia.

Mocna konstrukcja i profesjonalne wykonanie – Galaxy Z Fold2 5G został zaprojektowany tak, by wyróżniał go elegancki, spójny wygląd. Niezwykły design doskonale uzupełniają zawiasy Hideaway, które wtopiono gładko w urządzenie wykorzystując możliwości mechanizmu CAM. Zawias pozwala na postawienie smartfonu[2] i korzystanie w pełni ze wszystkich funkcji oferowanych w trybie Flex. W szczelinie między korpusem a obudową zawiasu zastosowano specjalną technologię (sweeper technology), która blokuje cząsteczki kurzu i brudu. Rozwiązanie to zastosowano po raz pierwszy w konstrukcji Galaxy Z Flip. Smukły design Galaxy Z Fold2 5G sprawia, że zastosowanie tej technologii było dużo trudniejsze. Aby zapewnić taki sam poziom ochrony wprowadzono nowsze, bardziej innowacyjne rozwiązanie, ale zajmujące znacznie mniej miejsca. Ponadto, zastosowany w Galaxy Z Fold2 5G zawias Hideaway charakteryzuje się rewolucyjną technologią wykonania, zmodyfikowanym składem włókien i ich regulowaną gęstością. 

Uchwyć i wyświetl obraz dokładnie tak, jak chcesz 

Dzięki innowacyjnej i nowoczesnej składanej konstrukcji smartfonu Galaxy Z Fold2 5G oraz jego wyrafinowanemu designowi, korzystanie z urządzenia dostarcza zupełnie nowych, mobilnych wrażeń. Galaxy Z Fold2 łączy tryb Flex[3] z aplikacją Continuity[4], dając jeszcze większe możliwości wykorzystania urządzenia i przekraczając granice między ekranem zewnętrznym, a głównym wyświetlaczem. Zastosowanie tak elastycznych rozwiązań pozwala na tworzenie lub oglądanie treści dostosowanych do preferencji użytkownika, zarówno gdy urządzenie jest złożone, jak i po jego rozłożeniu. 

Urządzenie, które dorówna Ci elastycznością i wydajnością
Dzięki trybowi Flex rejestrowanie treści i przeglądanie ich w czasie rzeczywistym jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wykorzystując tryb Capture View Mode[5], nie musisz już także wychodzić z trybu aparatu. Wyraźnie zobaczysz zrobione przed chwilą zdjęcie lub film, albo pięć ostatnich ujęć w dolnej części telefonu, a podgląd kolejnego zdjęcia będzie widoczny w górnej części. Możesz też dać upust swojej kreatywności, wykorzystując opcję automatycznego kadrowania[6]. Niezależnie od tego, czy dasz się ponieść w tańcu, czy chcesz zabłysnąć przygotowując wybitne danie, dzięki Galaxy Z Fold2 5G uwiecznisz te chwile bez użycia rąk i utrzymując ostrość obiektu, nawet gdy ten się porusza.

Funkcje wspierające kreatywność
Oceń uchwycone treści, uwzględniając zarówno punkt widzenia fotografa, jak i fotografowanej osoby. Korzystając w tym samym czasie z ekranu głównego i zewnętrznego zyskujesz podwójny podgląd, więc obie strony mogą jednocześnie zobaczyć rejestrowane treści. Co więcej, dzięki elastyczności Galaxy Z Fold2 5G, możesz robić wysokiej jakości selfie korzystając z tylnych aparatów oraz zewnętrznego wyświetlacza, który działa jak wizjer.

Flagowe funkcje aparatu
Aparat w Galaxy Z Fold2 5G zapewnia wysoki poziom jakości i kontroli nad ujęciami. Wykorzystując tryby Pro Video mode[7], Single Take[8], Bright Night[9] i Night Mode wykonasz zdjęcia w zapierającej dech jakości. 

Wykorzystaj każdy moment do maksimum 

Dzięki nowym intuicyjnym sposobom interakcji, Galaxy Z Fold2 5G łączy wydajność mobilnych urządzeń nowej generacji z zaawansowanymi możliwościami multitaskingu. Wykorzystaj w pełni swój dzień, dostosowując duży, jak w tablecie, ekran główny Galaxy Z Fold2 do swojego stylu pracy. 

Wykonuj z łatwością wiele zadań jednocześnie
Wykorzystaj zaawansowane funkcje Multi-Active Window[10] do łatwiejszego i bardziej elastycznego sterowania układem ekranu. Twoja praca okaże się bardziej wydajna, gdy będziesz mógł otworzyć kilka plików wyświetlanych obok siebie[11]. Ulepszona funkcja Multi-Window Tray pozwoli Ci uruchomić kilka aplikacji w tym samym czasie, a jeszcze większą wygodę użytkowania odczujesz dzięki integracji aplikacji Pair oraz Edge Panel. Opcja przeciągnij i upuść[12], pozwala na przeciągnięcie tekstu, zdjęć oraz dokumentów z jednej aplikacji do drugiej. Możesz także wykonać zdjęcie ekranu w jednej z aplikacji i w oka mgnieniu przenieść je do kolejnej, dzięki opcji Split Screen Capture.

Ułatwiony przepływ pracy
Wybierz najbardziej zoptymalizowany interfejs użytkownika na ekranie głównym, aby dopasować go do swoich potrzeb. Szybko i łatwo przełączaj się między układem dużego ekranu a tradycyjnym układem telefonu, korzystając z opcji w Ustawieniach.[13]

Zoptymalizowane wyświetlanie aplikacji
Wykorzystaj w pełni każdą chwilę i popraw jakość działania ulubionych aplikacji, w tym Gmail, YouTube i Spotify. Użyj ekranu głównego z aplikacjami pakietu Office na platformie Microsoft 365, aby móc działać jak na tablecie. Możesz używać Microsoft Outlook, wyświetlając w tym samym czasie widok skrzynki odbiorczej po lewej stronie i bieżące konwersacje. Pracuj na dokumentach Word, arkuszach kalkulacyjnych Excel lub prezentacjach PowerPoint z układami pasków narzędzi dokładnie takimi, jak w komputerze. 

Pozycja lidera urządzeń Galaxy wzmocniona dzięki strategicznej współpracy.
Firmę Samsung charakteryzuje otwarte i oparte na partnerstwie podejście do współpracy.
Dzięki wieloletniej współpracy z Google firma Samsung stworzyła otwarty ekosystem składanych urządzeń. Dzięki tym doświadczeniom Samsung wspiera innowacje w zakresie UX dedykowanego dla składanych urządzeń, aby zrealizować cel, jakim jest stworzenie designu najwyższej jakości. Co więcej, bliskie partnerstwo z firmą Microsoft w połączeniu z zaawansowanym designem Galaxy Z Fold2 5G i doświadczeniem dużego ekranu pozwala użytkownikom maksymalizować własną wydajność podczas pracy na urządzeniach mobilnych. 

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu firma Samsung po raz kolejny przesuwa granice technologii i innowacji w obszarze urządzeń mobilnych. Korzystając ze składanego smartfona Galaxy Z Fold2 5G, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do ultraszybkich prędkości dzięki pełnej kompatybilności z pasmem 5G[14], a działająca przez cały dzień bateria 4500 mAh [15] i możliwość superszybkiego ładowania[16] oznaczają, że można korzystać ze smartfonu jeszcze aktywniej, nie martwiąc się o jego poziom energii. Galaxy Z Fold2 5G zapewnia również bezprzewodowe połączenie z Samsung DeX [17], które umożliwia pracę na stanowisku pozbawionym bałaganu i plątaniny kabli. Z kolei zintegrowana z urządzeniem technologia UWB (Ultra Wide Band)[18], pozwala szybko i łatwo udostępniać pliki, zdjęcia lub filmy za pomocą funkcji Nearby Share.[19] 

Najlepsza obsługa z Galaxy Z Premier Service 

Użytkownicy telefonu Galaxy Z Fold2 będą mogli skorzystać z najlepszej pomocy serwisowej, którą zapewnia dedykowany zespół specjalistów Galaxy Z Premier Service. 

Dostępność

Galaxy Z Fold2 będzie dostępny od 18 września 2020 w kolorach klasycznej czerni i szlachetnej miedzi. Jego sprzedaż ruszy w 50 krajach, wliczając takie państwa jak Stany Zjednoczone i Korea. W przedsprzedaży model będzie można zakupić od 1 września 2020 w wybranych miejscach w Stanach Zjednoczonych i Europie. 
 


W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat Galaxy Z Fold2 zapraszamy do odwiedzenia stron: www.samsungmobilepress.com, news.samsung.com/galaxy lub www.samsung.com/galaxy.

 
Specyfikacja Galaxy Z Fold2
Wyświetlacz Ekran główny*

 

– 7,6” QXGA+ Dynamic AMOLED x2 (22,5:18) wyświetlacz Infinity Flex (2208 x 1768), 373ppi

Ekran zewnętrzny**

– 6,2” HD+ Super AMOLED (25:9), 2260 x 816, 386ppi

*Ekran główny: Wymiary ekranu mierzonego jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych rogów. Faktyczny rozmiar pola wyświetlacza jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi.
**Ekran zewnętrzny: Wymiary ekranu mierzonego jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych rogów. Faktyczny rozmiar pola wyświetlacza jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi.

Wymiary i waga Złożony: 68,0 x 159,2 x 16,8 mm (zawias) ~ 13,8 mm, 282 g
Rozłożony: 128,2 x 159,2 x 6,9 mm (ramka) ~ 6,0 mm (ekran), 282g
Aparat Na obudowie 10 MP aparat Selfie: F2.2, rozmiar pikseli: 1,22 μm, FOV: 80˚
Przedni 10 MP aparat Selfie: F2.2, rozmiar pikseli: 1,22 μm, FOV: 80˚
Potrójny tylny 12 MP aparat ultraszerokokątny : F2.2 , rozmiar pikseli: 1,12 μm, FOV: 123˚

 

12 MP aparat szerokokątny: Super Speed Dual Pixel AF, OIS, F1.8, rozmiar pikseli: 1,8 μm, FOV: 83˚
12 MP aparat z teleobiektywem : PDAF, F2.4, OIS, rozmiar pikseli: 1,0 μm, FOV: 45˚
Podwójny OIS, 0,5x out and 2x in zoom optyczny, 10-krotny zoom cyfrowy, nagrywanie HDR10+, Tracking AF

AP 7㎚ 64-bitowy ośmiordzeniowy procesor (3,09㎓ + 2,40㎓ + 1,80㎓)
Pamięć 12 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej (UFS3.1)**

 

** Rzeczywista ilość pamięci może zależeć od zainstalowanego oprogramowania

Bateria 4500 mAh (typowa) podwójna bateria*

 

* Typowe wartości testowane są w warunkach laboratoryjnych przez niezależne podmioty zewnętrzne. Wartości typowe to szacowane wartości średnie z uwzględnieniem odchyleń pojemności baterii w poddanej testowi próbie w standardzie IEC 61960. Oceniona (minimalna) pojemność to 4365 mAh. Faktyczny cykl zużycia baterii może się różnić w zależności od dostępnych sieci, wzorców użytkowania i innych czynników.

Ładowanie Szybkie ładowanie bezprzewodowe i przewodowe*
Bezprzewodowe PowerShare*** Ładowanie przewodowe zgodne z QC2.0 i AFC, ładowanie bezprzewodowe zgodne z WPC i PMA** Funkcja bezprzewodowego PowerShare jest dostępna dla smartfonów Samsung lub innych marek z bezprzewodowym ładowaniem WPC Qi, takich jak Galaxy Z Fold2, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy S20, S20+, S20 Ultra, Galaxy Z Flip, Galaxy Note10, Note10+, Galaxy S10e, S10, S10+, S9, S9+, S8, S8+, S8 Active, S7, S7 edge, S7 Active, S6, S6 edge, S6 Active, S6 edge+, Note9, Note8, Note FE, Note5 i urządzeń ubieralnych, takich jak Galaxy Watch Active, Gear Sport, Gear S3, Galaxy Watch i Galaxy Buds. Może nie działać z niektórymi akcesoriami, etui lub urządzeniami innych marek. Może mieć wpływ na odbiór połączeń lub usługi transmisji danych, w zależności od środowiska sieciowego.
System Android 10
Sieć [LTE]*: Enhanced 4X4 MIMO, 7CA, LAA, LTE Cat.20
– Pobieranie do 2Gbps / przesyłanie do 200 Mbps[5G]**: Non-Standalone (NSA), Standalone (SA), Sub6 / mmWave
*Rzeczywista prędkość może się różnić w zależności od kraju, operatora i środowiska użytkowania.       **Wymaga optymalnego połączenia 5G. Rzeczywista prędkość może się różnić w zależności od kraju, operatora i środowiska użytkowania.
Łączność [Wi-Fi] 802.11 a/b/g/n/ac/ax HE80 MIMO, 1024QAM

 

[Bluetooth]* Bluetooth® v 5.0 (LE do 2 Mbps), USB typu C, NFC, Lokalizacja (GPS, Galileo, Glonass, BeiDou)

[Ultraszerokopasmowa]
*Zasięg Galileo i BeiDou może być ograniczony. BeiDou może nie być dostępny w niektórych krajach.

Karta SIM Jedna eSIM i jedna nano SIM
* Karta SIM jest sprzedawana osobno. Dostępność może się różnić w zależności od kraju i operatora.* Karta eSIM wymaga zakupu usług bezprzewodowych i umożliwia aktywację usług sieci komórkowej bez użycia karty nano SIM. Dostępność kart eSIM może się różnić w zależności od wersji oprogramowania, kraju i operatora. Sprawdź u swojego operatora, czy Twoja taryfa w sieci komórkowej obsługuje eSIM.
Czujniki Pojemnościowy czytnik linii papilarnych (boczny), akcelerometr, barometr, czujnik żyroskopowy, czujnik geomagnetyczny, czujnik Halla, czujnik zbliżeniowy, czujnik światła
Uwierzytelnianie Typ zabezpieczenia: wzór, PIN, hasło
Rodzaj zabezpieczenia biometrycznego: czytnik linii papilarnych*, rozpoznawanie twarzy
*Pojemnościowy czytnik linii papilarnych jest umieszczony z boku Galaxy Z Fold2.
Audio Głośniki stereo

 

Dźwięk przestrzenny z technologią Dolby Atmos (obejmuje Dolby Digital, Dolby Digital Plus)
Obsługa UHQ 32-bit &DSD64/128*, PCM: do 32 bitów, DSD: DSD64/128
Format odtwarzania audio : MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, APE, DSF, DFF

*Odtwarzanie DSD64 i DSD128 może być ograniczone w zależności od formatu.

Wideo Format odtwarzania wideo: MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM
Połączenie z telewizorem: bezprzewodowe: Smart View (Screen Mirroring 1080 p przy 30 klatkach na sekundę) / przewodowe: obsługuje DisplayPort przez USB typu C, wyjście wideo po podłączeniu przez adapter HDMI. (DisplayPort 4K UHD przy 60 fps)
Bezpieczeństwo Knox: monitorowanie i ochrona w czasie rzeczywistym.

 

Ochrona przed wirusami i zapobieganie złośliwemu oprogramowaniu. (Obsługiwane przez McAfee)

Bezpieczny folder: przestrzeń na urządzeniu do przechowywania treści, takich jak aplikacje, zdjęcia i filmy, zabezpieczona przez skanowanie linii papilarnych.

* Dostawcy rozwiązań antywirusowych i przeciw złośliwemu oprogramowaniu mogą się różnić w zależności od kraju. Dostępność może się różnić w zależności od kraju i operatora.

Kolory  [Kolory podstawowe]
Klasyczna czerń, Szlachetna miedź
W zestawie Galaxy Z Fold2, kabel do transmisji danych, ładowarka sieciowa, szpilka do wyjmowania karty SIM, słuchawki we współpracy ze specjalistami od dźwięku AKG, ulotka serwisowa, broszura dotycząca historii firmy
* Elementy zestawu, w tym słuchawki, mogą nie być dostępne w zależności od zakupionego modelu lub kraju. Kolor opakowania i obudowy może się różnić w zależności od koloru urządzenia.

 

* Wszystkie podane tutaj specyfikacje i opisy mogą różnić się od rzeczywistych specyfikacji i opisów. Firma Samsung zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym dokumencie oraz w opisanym w nim urządzeniu w dowolnym czasie, bez obowiązku powiadamiania o takich zmianach. Wszystkie cechy funkcjonalne, specyfikacje, GUI i inne informacje o urządzeniu podane w tym dokumencie w tym między innymi zalety, wzornictwo, ceny, komponenty, wydajność, dostępność i możliwości produktu mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
[1] Wymiary wyświetlacza są mierzone po przekątnej. Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone rogi i wycięcie na aparat.

[2] Galaxy Z Fold2 może stać samodzielnie pod kątem 75 i 115 stopni; szerszy zakres kąta nachylenia może być dostępny, jednak zależy od środowiska i sposobu użytkowania.

[3] Tryb Flex jest obsługiwany przez aplikacje firmy Samsung (aparat, połączenia wideo, galeria, odtwarzacz wideo , zegar, kalendarz) i aplikacje innych firm, jak  YouTube, Google Duo  i innych.

[4] Aplikacja Continuity działa z wybranymi aplikacjami; kompatybilne aplikacje są rozwijane przez programistów firm zewnętrznych.

[5] Tryb Capture View Mode jest także dostępny w pełni rozłożonym urządzeniu. W celu zastosowania, naciśnij “Capture View Mode” znajdujący się w prawej górnej części interfejsu kamery.

[6] W przypadku wykrycia więcej niż 3 osób ramka jest pomniejszana. Dostępne są kamery przednie (szerokokątne) i tylne (ultraszerokokątne). Odległość śledzenia wynosi około 1,5 – 2,5 metra. Zastosowany algorytm uczenia maszynowego wykrywa ludzką twarz, umożliwiając śledzenie obiektu będącego w ruchu.

[7] Galaxy Z Fold2 nie obsługuje nagrywania wideo w rozdzielczości 8K (maksymalnie 4K).

[8] Single Take przechwytuje obrazy i wideo do 15 sekund.

[9] Tylko w tylnym aparacie szerokokątnym .

[10] Użytkownicy mogą również korzystać z funkcji Multi-Active Window na ekranie zewnętrznym, podzielonym na 2 okna w orientacji poziomej. Multi Active Window współpracuje z wybranymi aplikacjami; zakres kompatybilnych aplikacji jest rozwijany przez programistów firm zewnętrznych.

[11] Obecnie dostępne z trzema aplikacjami natywnymi, w tym Samsung Notes, Internet, Myfiles i Office na platformie Microsoft 365. (Obecnie dostępne tylko między różnymi funkcjami).

[12] Funkcja przeciągnij i upuść działa z wybranymi aplikacjami, w tym aplikacjami firmy Samsung:  Galerią, Internetem, Wiadomościami, Myfiles, Samsung Notes i innymi, oraz aplikacjami Office w Microsoft 365, Microsoft OneDrive, Microsoft Outlook, Gmail, Chrome, Google Maps.

[13] Dostępne z 11 aplikacjami Samsung, w tym: Wiadomości, Kontakty, Telefon, Moje pliki, Internet, Kalendarz, Zegar, Rozmowa wideo, Przypomnienie, Kalkulator, Strefa AR, oraz aplikacjami Google: YouTube, Gmail, Mapy Google, aplikacjami Microsoft, w tym Microsoft Outlook i innymi aplikacjami, takimi jak Spotify.

[14]  Prędkości 5G są różne i wymagają optymalnej sieci i połączenia (czynniki obejmują częstotliwość, przepustowość, zatory); dostępność należy sprawdzić u dostawcy. Sieć 5G nie jest jeszcze powszechnie dostępna w Polsce.

[15] Oszacowane na podstawie profilu przeciętnego użytkowania / typowego użytkownika. Niezależna ocena przeprowadzona przez Strategy Analytics w okresie 25.07.2020–04.08.2020. w Wielkiej Brytanii z przedpremierowymi wersjami SM-F916, przy ustawieniach domyślnych i z wykorzystaniem sieci 5G Sub6 (NIE testowano w sieci 5G mmWave). Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań oraz wielu innych czynników.

[16] Korzystając z dołączonej do zestawu ładowarki i kabla.

[17] Połączenie bezprzewodowe Samsung DeX jest dostępne w telewizorach smart, które obsługują funkcję mirroringu ekranu telefonu. (Aby uzyskać optymalne wrażenia, należy korzystać z telewizorów Samsung Smart TV wprowadzonych na rynek w 2019 lub później).

[18] Dostępność funkcji UWB może się różnić w zależności od kraju i / lub obowiązującego prawa.

[19] Dostępność funkcji Nearby Share może się różnić w zależności od kraju i operatora.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Android
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...