Debiut Samsunga Galaxy Note20 w Polsce [wideo]

dodano: 2020-08-24 13:50 | aktualizacja: 2020-08-24 14:41
autor: Janusz Sulisz | źródło: Samsung

Samsung Galaxy Note20 Series 2020 360px.jpg 21 sierpnia na półkach sklepowych zadebiutowały smartfony Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G i Note20 – najpotężniejsze jak dotąd modele z serii Note, wyposażone w kultowy rysik S Pen, doskonały ekran oraz najnowszy standard 5G (wybrane modele). Ponad 85% smartfonów z tej serii, zamówionych w przedsprzedaży, było wyposażonych w moduł 5G. Seria Galaxy Note20 oferuje wszystko czego potrzebujemy, aby móc pracować i realizować swoje pasje z dowolnego miejsca. Razem z Galaxy Note20, w sprzedaży pojawiły się również najnowszy smartwatch Galaxy Watch3, wyjątkowe słuchawki Galaxy Buds Live oraz wszechstronne tablety Galaxy Tab S7 i S7+.

Samsung Galaxy Note20 Ultra Series 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Galaxy Note20 / Note20 Ultra 5G – super moc do pracy i rozrywki
Udoskonalone możliwości rysika S Pen oraz Samsung Notes czynią z serii Galaxy Note20 funkcjonalne i potężne narzędzia ułatwiające pracę. Zminimalizowane opóźnienie rysika zapewnia precyzję pisania, a nowe gesty pozwalają na jeszcze bardziej intuicyjną obsługę urządzenia.  Z Galaxy Note20 zyskujemy dostęp do swoich notatek i dokumentów na każdym urządzeniu mobilnym, tablecie i komputerze z systemem Windows, z którego aktualnie korzystamy.[1] Integracja z rozwiązaniami Microsoft zapewnia niezrównane możliwości multitaskingu, takie jak synchronizacja smartfonów z serii Galaxy Note20 z komputerem z systemem Windows 10, by udostępniać wiadomości, zdjęcia, powiadomienia i przypomnienia z kalendarza niemal w czasie rzeczywistym, kopiować i wklejać tekst oraz przeciągać i upuszczać pliki pomiędzy urządzeniami. Seria Galaxy Note20 oferuje również pakiet preinstalowanych usług oraz aplikacji Google, takich jak Gmail, Mapy Google, Google Chrome czy YouTube. 

Seria Galaxy Note20 zapewnia najlepsze wrażenia z mobilnego grania za sprawą wydajnych podzespołów, płynnej częstotliwości odświeżania ekranu do 120 Hz i reakcji na dotyk na poziomie 240 Hz (Galaxy Note 20 Ultra). Począwszy od 15 września użytkownicy serii Galaxy Note20 za sprawą Xbox Game Pass Ultimate będą mogli grać w ponad 100 gier, włączając w to takie hity jak Minecraft Dungeons i Gears 5, bezpośrednio w chmurze z Xbox Game Pass Ultimate[2]. Odpowiednie tempo rozgrywki zapewnia wsparcie dla technologii 5G[3] oraz Wi-Fi 6. Dodatkowo komfort mobilnych rozgrywek zapewni duży, wciągający wyświetlacz[4] i wydajny procesor. Dzięki inteligentnej i wydajnej baterii z możliwością superszybkiego doładowania ponad 50% mocy w zaledwie 30 minut[5] nie trzeba martwić się, że smartfon rozładuje się w trakcie rozgrywki.  

Z Galaxy Note20 można nagrywać video w jakości 8K lub skorzystać z trybu Pro Video, zapewniając naszym nagraniom kinowy rozmach. Dzięki Samsung Dex połączymy smartfon bezprzewodowo z odbiornikiem Smart TV[6]. Smartfony z serii Galaxy Note20 dostępne są w nowej miedzianej wersji kolorystycznej oraz w odcieniach bieli i czerni (Note 20 Ultra 5G) oraz zieleni i szarości (Note 20). 

Wyjątkowe nowości z rodziny Galaxy
Wraz z serią Note20 na polskim rynku debiutują również inne urządzenia z ekosystemu Galaxy.
 


Smartwatch Galaxy Watch3 został wyposażony w najbogatszy zestaw funkcji i aplikacji ułatwiających monitorowanie ogólnej kondycji oferowany jak dotąd przez Samsung i wygodny obrotowy pierścień ułatwiający obsługę. Smartwatch oferuje m.in funkcję badania saturacji (SpO2), która pozwoli na pomiar i śledzenie wartości wysycenia krwi tlenem, pozwalając na utrzymanie dobrej kondycji i samopoczucia.[7] Funkcja detekcji upadku pozwoli na wysłanie powiadomienia SOS do wybranych osób, jeśli użytkownik w niebezpieczny sposób przewróci się na dworze lub w domu. Galaxy Watch3 (wersja LTE) oferuje również bogaty wachlarz funkcji, dzięki którym pozostaniemy w kontakcie z najbliższymi, nawet gdy nie mamy przy sobie telefonu, takich jak powiadomienia, połączenia, historia czatu i możliwość szybkich odpowiedzi kontekstowych. 

Douszne słuchawki Galaxy Buds Live, poza nowym, przełomowym designem, który zapewnia komfort użytkowania przez cały dzień[8], oferują doskonałe, głębokie brzmienie i funkcję aktywnej redukcji szumów (ANC), zapewniając jednocześnie przestrzenną jakość dźwięku i możliwość akustycznego odizolowania się od otaczającego świata. Trzy mikrofony i Jednostka odczytu głosu dają efekt przebywania w tym samym pomieszczeniu podczas rozmowy na odległość.   
 


Galaxy Tab S7 i S7+ to dwa wszechstronne urządzenia, z błyskawicznie reagującym rysikiem S Pen, zapewniające możliwości komputera PC, elastyczność tabletu i łączność smartfonu. Wyposażone w najnowszy procesor oraz w Galaxy Tab S7+ możliwość łączności 5G[9], tablety oferują także duże wyświetlacze o przekątnej odpowiednio 11” i 12,4” z wysoką częstotliwości odświeżania wynoszącą do 120 Hz.
  

[1] Usługa będzie dostępna w późniejszym terminie w tym roku w OneNote w wersji online, OneNote dla Windows 10 i Outlook w wersji online. Należy być zalogowanym do tego samego konta Microsoft.

[2] Wymagana płatna subskrypcja na Xbox Game Pass Ultimate. Transmisja strumieniowa gier (beta) dostępna od 15 września 2020 r.; wymaga Xbox Game Pass Ultimate, wystarczającej prędkości sieci i obsługiwanego kontrolera (każdy sprzedawany osobno). Obowiązują ograniczenia dotyczące transmisji strumieniowej. Katalog różni się w zależności od czasu i rynku. Rzeczywista prędkość może się różnić w zależności od rynku, operatora i środowiska użytkownika. Dostępne na wybranych rynkach.

[3] Usługi 5G dostępne są tylko w lokalizacjach obsługujących sieć 5G. Rzeczywista prędkość może się różnić w zależności od kraju, operatora i środowiska użytkownika. W Polsce sieć 5G nie jest powszechnie dostępna.

[4] Galaxy Note20 Ultra 5G oferuje 6,9-calowy wyświetlacz edge Quad HD+ Dynamic AMOLED 2X z częstotliwością odświeżania do 120 Hz. Galaxy Note20 wyposażono w 6,7” płaski FHD+ Super AMOLED Plus.

[5] Na podstawie wyników wewnętrznych testów laboratoryjnych Samsung w zakresie superszybkiego ładowania przeprowadzonych przy użyciu ładowarki dołączonej do zestawu, gdy poziom mocy urządzenia wynosił 0%, a wszystkie usługi i funkcje, a także ekran były wyłączone. Rzeczywista prędkość ładowania może się także różnić w zależności od faktycznego użytkowania, warunków ładowania i innych czynników

[6] Bezprzewodowe połączenie Samsung DeX dostępne tylko na inteligentnych telewizorach obsługujących Miracast. Samsung DeX zapewnia zoptymalizowane wrażenia przy korzystaniu z odbiorników Samsung Smart wprowadzonych na rynek po 2019 r.

[7] Urządzenie i powiązane oprogramowanie nie są zaprojektowane w celu diagnostyki chorób i stanu zdrowia, ani w celu leczenia, łagodzenia lub zapobiegania chorobom

[8]  Rzeczywisty czas pracy może się różnić i zależeć od warunków użytkowania, takich jak ustawienia funkcji, typ odtwarzanego pliku i siła sygnału Bluetooth.

[9] Sieć 5G nie jest jeszcze powszechnie dostępna w Polsce.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Android
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...