Aplikacja Advoider Lite dostępna za darmo

dodano: 2020-03-31 14:30
autor: Jerzy Kruczek | źródło: QDIQO

Advoider Lite Aplikacja mobilna Advoider Lite informująca za pomocą powiadomień „push” o rozpoczęciu, zakończeniu oraz prognozowanym czasie trwania reklam w telewizji, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, od 26 marca br. jest dostępna dla wszystkich użytkowników za darmo. Do tej pory możliwość korzystania z jej pełnej wersji, po zakończeniu 14-dniowego okresu próbnego, był płatny i wymagał wykupienia miesięcznej, trzymiesięcznej lub półrocznej subskrypcji. Od teraz w ramach akcji #wDomuPrzedTV przez najbliższe pół roku, będzie mógł z niej skorzystać każdy.

Advoider Lite


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 26 marca na wszystkich użytkowników aplikacji mobilnej Advoider Lite czeka niespodzianka. W ramach akcji #wDomuPrzedTV, dostęp do jej pełnej wersji będzie darmowy przez okres 6 najbliższych miesięcy.
 

– W dobie obecnie panującego kryzysu epidemiologicznego oraz obostrzeń z nim związanych, postanowiliśmy, że na czas kilku kolejnych miesięcy aplikacja Advoider Lite będzie bezpłatna. Zależy nam, aby każda osoba posiadająca smartfon z systemem operacyjnym iOS lub Android mogła bez żadnych przeszkód z niej korzystać. Niezależnie od tego, czy będzie miała z aplikacją kontakt po raz pierwszy, czy używa jej na co dzień. Zdajemy sobie sprawę, że następne tygodnie większość z nas spędzi w zaciszu własnego domu, często przed telewizorem. Dlatego jeżeli możemy w jakikolwiek sposób umilić i ułatwić ten czas, chcemy to zrobić – podkreśla Grzegorz Pych, CEO QDIQO.

Jak skorzystać z akcji #wDomuPrzedTV?
Jeśli do tej pory nie korzystałeś z aplikacji Advoider Lite, postępuj według poniższych wskazówek:
  • Pobierz aplikację Advoider Lite ze sklepu App Store lub Google Play.
  • Na ekranie trybu pracy aplikacji wybierz „Zarejestruj się” i uzupełnij wszystkie pola wymagane podczas rejestracji. Potwierdź swoje dane przyciskiem „Zapisz”.
  • Następnie kliknij w „Menu” aplikacji w zakładkę "Pomoc". W formularzu kontaktowym podaj swoje dane, a w treści zgłoszenia wpisz: "#wDomuPrzedTV" i kliknij przycisk „Wyślij”.
  • W ciągu maksymalnie 48 godzin nastąpi aktywacja subskrypcji.

Podobnie wygląda sytuacja u osób, które na co dzień korzystają z aplikacji. W tym wypadku wystarczy, że użytkownik wejdzie do „Menu” Advoider Lite, kliknie w zakładkę "Pomoc", a następnie w formularzu kontaktowym poda swoje dane oraz w treści zgłoszenia wpisze: "#wDomuPrzedTV".
 

– Wszystkie osoby, które wykupiły dostęp do aplikacji Advoider Lite, również będą mogły skorzystać z promocji. Po
zgłoszeniu chęci udziału w akcji ich subskrypcja zostanie zawieszona, a następnie po zakończeniu bezpłatnego okresu, aktywowana dalej – dodaje Grzegorz Pych.

Aplikacja mobilna Advoider Lite, to:
  • Powiadomienia o rozpoczęciu, zakończeniu oraz prognozowanym czasie trwania reklam na obserwowanych kanałach, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu;
  • Lista ponad 30 monitorowanych stacji TV;
  • Możliwość “obserwowania” wielu kanałów jednocześnie;
  • Aktualny program TV wraz z opisami dla ponad 200 stacji (Electronic Program Guide);
  • Przypomnienia o ulubionych filmach, serialach czy teleturniejach;
  • Informacje o powtórkach oraz nowych odcinkach ulubionych programów TV.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

499 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

399 zł Więcej...

LNB Single BEST HG 101 Ultra Black 0,1dB

Najwyższej jakości konwerter Universal Single LNB o współczynniku szumów 0,1...

35 zł Więcej...