Samsung bezpłatnie dezynfekuje smartfony

dodano: 2020-03-11 10:46
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Samsung/satkurier.pl

Samsung dezynfekcja Samsung poinformował, że w wybranych salonach Samsung Brand Store oraz autoryzowanych punktach serwisowych Samsung dostępne są specjalne urządzenia do dezynfekcji wykorzystujące promienie UV-C. Mogą z nich bezpłatnie skorzystać użytkownicy dowolnej marki smartfonów. Najpierw należy jednak wziąć pod rozwagę, czy wychodzenie z domu do takich miejsc, jak galerie handlowe i inne, jest konieczne w dobie zagrożenia epidemią koronawirusa.

Samsung dezynfekcja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
10 minut - tyle zajmuje pozbycie się nawet 99,99 proc. drobnoustrojów, które w trakcie normalnego użytkowania osadzają się na smartfonach, informuje Samsung. Firma udostępnia konsumentom narzędzia do dezynfekcji smartfonów promieniami UV-C.
 

- Smartfony to jedne z najczęściej używanych urządzeń, co powoduje, że na ich obudowach mogą osadzać się różne substancje i bakterie. Zwykłe, domowe metody czyszczenia smartfonów nie dają pewności, że usuniemy je wszystkie. Dlatego postanowiliśmy zaoferować skuteczniejsze rozwiązanie - dezynfekcję promieniami UV-C - powiedział Marcin Gontarski, Senior Service Operations Manager w Samsung Electronics Polska.

Wystarczy włożyć smartfon do urządzenia dezynfekującego. Technika dezynfekcji promieniami UV-C pozwala oddziaływać na całą powierzchnię urządzenia, zabijając w ten sposób aż 99,99 proc. drobnoustrojów. Konsumenci mogą z niej skorzystać bezpłatnie, odwiedzając wybrane salony Samsung Brand Store oraz autoryzowane punkty serwisowe Samsung.

Lista salonów Samsung Brand Store: https://www.samsung.com/pl/support/smartserviceinshop/
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Smartfony
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...