Samsung bezpłatnie dezynfekuje smartfony

dodano: 2020-03-11 10:46
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Samsung/satkurier.pl

Samsung dezynfekcja Samsung poinformował, że w wybranych salonach Samsung Brand Store oraz autoryzowanych punktach serwisowych Samsung dostępne są specjalne urządzenia do dezynfekcji wykorzystujące promienie UV-C. Mogą z nich bezpłatnie skorzystać użytkownicy dowolnej marki smartfonów. Najpierw należy jednak wziąć pod rozwagę, czy wychodzenie z domu do takich miejsc, jak galerie handlowe i inne, jest konieczne w dobie zagrożenia epidemią koronawirusa.

Samsung dezynfekcja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
10 minut - tyle zajmuje pozbycie się nawet 99,99 proc. drobnoustrojów, które w trakcie normalnego użytkowania osadzają się na smartfonach, informuje Samsung. Firma udostępnia konsumentom narzędzia do dezynfekcji smartfonów promieniami UV-C.
 

- Smartfony to jedne z najczęściej używanych urządzeń, co powoduje, że na ich obudowach mogą osadzać się różne substancje i bakterie. Zwykłe, domowe metody czyszczenia smartfonów nie dają pewności, że usuniemy je wszystkie. Dlatego postanowiliśmy zaoferować skuteczniejsze rozwiązanie - dezynfekcję promieniami UV-C - powiedział Marcin Gontarski, Senior Service Operations Manager w Samsung Electronics Polska.

Wystarczy włożyć smartfon do urządzenia dezynfekującego. Technika dezynfekcji promieniami UV-C pozwala oddziaływać na całą powierzchnię urządzenia, zabijając w ten sposób aż 99,99 proc. drobnoustrojów. Konsumenci mogą z niej skorzystać bezpłatnie, odwiedzając wybrane salony Samsung Brand Store oraz autoryzowane punkty serwisowe Samsung.

Lista salonów Samsung Brand Store: https://www.samsung.com/pl/support/smartserviceinshop/
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Smartfony
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

420 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

99 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...