Samsung prezentuje Galaxy S10 Lite i Note10 Lite

dodano: 2020-01-04 10:39
autor: Janusz Sulisz | źródło: Samsung

Samsung smartfon N770 Galaxy Note 10 Lite_Red-360px.jpg Samsung Electronics wprowadza na rynek nowe smartfony Galaxy S10 Lite i Galaxy Note10 Lite. Nowe smartfony, stanowiące kontynuację osiągnięć serii Galaxy S i Note, pozwolą doświadczyć jeszcze szerszemu gronu odbiorców funkcji klasy premium, m.in. najnowszych technologii aparatu fotograficznego, rysika S Pen, znakomitych wyświetlaczy i długo działającej baterii.

Samsung smartfon Galaxy S10 Lite 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Samsung prezentuje Galaxy S10 Lite i Note10 Lite

 Przez 10 lat serie Galaxy S i Galaxy Note odnosiły sukcesy na całym świecie. Stanowią one ukoronowanie naszych nieustających wysiłków mających na celu dostarczenie wiodących w branży innowacji
- powiedział DJ Koh, President i CEO, IT & Mobile Communications Division, Samsung Electronics

–  Galaxy S10 Lite i Galaxy Note10 Lite zapewnią kluczowe funkcje klasy premium osobom pragnącym doświadczyć tego, co najlepsze w Samsung Galaxy. 


 Najwyższej klasy profesjonalny aparat – idealne zdjęcia i nieporuszone wideo 

W urządzeniach Galaxy Lite wykorzystano wiodące w branży technologie stworzone przez firmę Samsung, by zaoferować szerszemu gronu użytkowników zestaw doskonałych funkcji i możliwości. Gwarantujące wysoką rozdzielczość aparaty przednie i tylne pozwalają uchwycić niemal każdy szczegół z krystalicznie czystą ostrością. Galaxy S10 Lite oferuje bowiem nie tylko aparat główny, ultraszerokokątny i makro, ale także nową optyczną stabilizację obrazu Super Steady OIS. W połączeniu z trybem Super Steady rozwiązanie to zapewnia większą stabilność dynamicznych zdjęć i filmów. Aparat ultraszerokokątny jest z kolei wyposażony w obiektyw o polu widzenia wynoszącym 123°, a zatem analogicznym do tego, jakim dysponuje ludzkie oko. 

Zwiększona produktywność – zawsze i wszędzie 

Galaxy Note10 Lite pozwala doświadczyć jeszcze większej produktywności dzięki rysikowi S Pen. Obsługa Bluetooth Low Energy (BLE) umożliwia sterowanie prezentacją, kontrolowanie wideo lub robienie zdjęć, a wszystko to za pomocą jednego kliknięcia rysika S Pen. Air Command zapewnia szybki i łatwy dostęp do głównych funkcji rysika. Prosta w obsłudze aplikacja Samsung Notes znacząco usprawnia robienie notatek. Co więcej, Galaxy Note10 Lite przekształca odręczne zapiski w tekst cyfrowy, gotowy do edycji i udostępnienia. 
 


Wszystko, czego oczekujesz od Galaxy 

Dzięki Galaxy S10 Lite i Galaxy Note10 Lite jeszcze więcej użytkowników może mieć dostęp do najwyższej jakości funkcji oferowanych przez urządzenia Samsung Galaxy. 
  • Znakomite wrażenia wizualne: Galaxy S10 Lite oraz Galaxy Note10 Lite oferują rozciągający się od brzegu do brzegu wyświetlacz Super AMOLED Infinity-O. Ekran o przekątnej 6,7 cala zapewnia wspaniałe, wciągające doznania, pozwalając w pełni cieszyć się ulubionymi treściami multimedialnymi.
  • Pojemniejsza i dłużej działająca bateria: Galaxy S10 Lite i Galaxy Note10 Lite wyposażono w dużą baterię o pojemności 4500 mAh obsługującą superszybkie ładowanie. Teraz użytkownicy mogą jeszcze dłużej pozostawać w kontakcie i spędzać więcej czasu na robieniu tego, co lubią najbardziej.
  • Dostęp do inteligentnych aplikacji i usług: Oba smartfony stanowią element ekosystemu inteligentnych aplikacji i usług Samsung obejmującego m.in. Bixby (Vision, Lens, Routines) czy Samsung Health. Urządzenia są również chronione za pomocą Samsung Knox – kompleksowej platformy zabezpieczeń stworzonej przez firmę Samsung.
 
Galaxy S10 Lite jest dostępny w kolorach Prism White, Prism Black i Prism Blue, natomiast Galaxy Note10 Lite oferowany jest w kolorach Aura Glow, Aura Black i Aura Red. Galaxy S10 Lite i Galaxy Note10 Lite będą prezentowane podczas targów CES 2020.

Najnowsze smartfony Samsung będzie można zobaczyć na stoisku Samsung (nr 15006) w Las Vegas Convention Center w dniach 7-10 stycznia 2020 r.
 

Galaxy S10 Lite i Galaxy Note10 Lite - specyfikacje:

  Galaxy S10 Lite Galaxy Note10 Lite
Wyświe-tlacz Full HD+ 6,7”

 

Wyświetlacz Super AMOLED Plus Infinity-O,

2400 x 1080 (394 ppi)

Full HD+ 6,7”

 

Wyświetlacz Super AMOLED Infinity-O,

2400 x 1080 (394 ppi)

* Wraz z cienkim i lekkim panelem wyświetlacz Super AMOLED Plus oferuje ergonomiczny design za sprawą zastosowania elastycznej technologii OLED.

 

* Ekran mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych rogów; rzeczywista powierzchnia

wyświetlania jest mniejsza ze względu na zaokrąglone rogi i wycięcie na aparat.

Aparat Tył: Potrójny aparat

 

– Makro: 5 MP F2,4

– Szerokokątny: 48 MP Super Steady OIS autofokus F2,0

– Ultraszerokokątny: 12 MP F2,2

 

Przód: 32 MP F2,2

Tył: Potrójny aparat

 

– Ultraszerokokątny: 12 MP F2,2

– Szerokokątny: 12 MP 2PD autofokus F1,7 OIS

– Teleobiektyw: 12 MP F2,4 OIS

 

Przód: 32 MP F2,2

Rozmiary 75,6 x 162,5 x 8,1 mm, 186 g 76,1 x 163,7 x 8,7 mm, 199 g
Procesor 64-bitowy procesor ośmiordzeniowy 7 nm (maks. 2,8 GHz + 2,4 GHz + 1,7 GHz) 64-bitowy procesor ośmiordzeniowy 10 nm (czterordzeniowy 2,7 GHz + czterordzeniowy 1,7 GHz)
Pamięć 8 GB pamięci RAM,

 

128 GB pamięci wewnętrznej

6 GB pamięci RAM,

 

128 GB pamięci wewnętrznej

* Może się różnić w zależności od modelu, koloru, rynku i operatora telefonii komórkowej.

 

* Pamięć dostępna dla użytkownika jest mniejsza niż całkowita pamięć ze względu na miejsce przeznaczone na system operacyjny i oprogramowanie używane do obsługi funkcji urządzenia. Rzeczywista dostępna pamięć może się różnić w zależności od operatora i może ulec zmianie po przeprowadzeniu aktualizacji oprogramowania.

Bateria 4500 mAh (typowa) 4500 mAh (typowa)
* Wartość typowa testowana przez inną firmę w warunkach laboratoryjnych. Wartość typowa to szacowana wartość średnia uwzględniająca zróżnicowanie pojemności wśród próbek baterii testowanych w ramach standardu IEC 61960. Oceniona (minimalna) wartość wynosi 4370 mAh. Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od otoczenia sieciowego, schematu użytkowania i innych czynników.
System Android 10.0
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Android
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...