Odbiornik Strong dla szyfrowanych ukraińskich kanałów

dodano: 2019-12-08 11:48
autor: RO | źródło: telekritika.ua

Viasat Ukraine Operator ukraińskiej platformy satelitarnej Viasat Ukraine wprowadził nową serię odbiorników firmy Strong, z których będzie można korzystać po 20 stycznia 2020 roku, kiedy zostaną zaszyfrowane komercyjne kanały największych grup medialnych. Model SRT 7602 jest dostępny w sprzedaży od 5 grudnia w cenie detalicznej 1099 hrywien (ok. 180 zł).

Viasat Ukraine odbiornik Strong SRT 7602


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy model opatrzony logotypami Viasat i UTB (Ukraińskie telebaczenia), różni się od innych tunerów innowacyjną funkcją automatycznego dostrajania satelitów. Użytkownicy nie muszą konfigurować odbiornika satelitarnego, bo system zrobi to za nich. Końcowym wynikiem będzie dostęp do licznych ukraińskich i zagranicznych kanałów w dobrej jakości.

Wśród innych cech technicznych nowego modelu jest funkcja nagrywania i pauzowania programów, a także "inteligentny" pilot do telewizora i tunera (2 w 1).

Dotychczas każdy odbiornik Viasat Ukraine trzeba było dostrajać ręcznie. W przypadku SRT 7602 wystarczy podłączyć odbiornik do telewizora i anteny oraz odczekać kilka minut. System automatycznie wyszuka i rozpozna dostępne satelity oraz aktywuje usługę Viasat Ukraine, wybierając jeden z aktualnych pakietów.

Przypomnijmy, że 20 stycznia 2020 roku kanały czterech wiodących grup medialnych zostaną zaszyfrowane na satelicie. Odbiorcy korzystający z indywidualnych zestawów odbiorczych będą musieli wybrać oficjalnego operatora telewizji satelitarnej (Xtra TV, Viasat Ukraine).

Źródło: telekritika.ua
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

399 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...