Odbiornik Strong dla szyfrowanych ukraińskich kanałów

dodano: 2019-12-08 11:48
autor: RO | źródło: telekritika.ua

Viasat Ukraine Operator ukraińskiej platformy satelitarnej Viasat Ukraine wprowadził nową serię odbiorników firmy Strong, z których będzie można korzystać po 20 stycznia 2020 roku, kiedy zostaną zaszyfrowane komercyjne kanały największych grup medialnych. Model SRT 7602 jest dostępny w sprzedaży od 5 grudnia w cenie detalicznej 1099 hrywien (ok. 180 zł).

Viasat Ukraine odbiornik Strong SRT 7602


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy model opatrzony logotypami Viasat i UTB (Ukraińskie telebaczenia), różni się od innych tunerów innowacyjną funkcją automatycznego dostrajania satelitów. Użytkownicy nie muszą konfigurować odbiornika satelitarnego, bo system zrobi to za nich. Końcowym wynikiem będzie dostęp do licznych ukraińskich i zagranicznych kanałów w dobrej jakości.

Wśród innych cech technicznych nowego modelu jest funkcja nagrywania i pauzowania programów, a także "inteligentny" pilot do telewizora i tunera (2 w 1).

Dotychczas każdy odbiornik Viasat Ukraine trzeba było dostrajać ręcznie. W przypadku SRT 7602 wystarczy podłączyć odbiornik do telewizora i anteny oraz odczekać kilka minut. System automatycznie wyszuka i rozpozna dostępne satelity oraz aktywuje usługę Viasat Ukraine, wybierając jeden z aktualnych pakietów.

Przypomnijmy, że 20 stycznia 2020 roku kanały czterech wiodących grup medialnych zostaną zaszyfrowane na satelicie. Odbiorcy korzystający z indywidualnych zestawów odbiorczych będą musieli wybrać oficjalnego operatora telewizji satelitarnej (Xtra TV, Viasat Ukraine).

Źródło: telekritika.ua
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

'SAT Kurier abonament 2020' + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2020 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...

Adapter DisplayPort (męski) na HDMI (żeński) UGREEN 4K

Adapter (przejściówka) DisplayPort (męski) na HDMI (żeński) UGREEN 4K

49 zł Więcej...