Nowość: Antena Triax TDS 120A

dodano: 2019-10-15 14:15
autor: Janusz Sulisz | źródło: SAT Kurier 9-10/2019

Antena satelitarna Triax TDS 120A Znana z jakości swoich wyrobów duńska firma Triax wprowadza na rynek nową rodzinę anten satelitarnych Triax. Dotychczasowe anteny zostały ulepszone konstrukcyjnie przez producenta. Między innymi, ramię do uchwytu konwerterów nie jest już mocowane na uchwyty z tworzywa, lecz jest mocowane na stałe przy pomocy specjalnej śruby. Obecnie, w nowej wersji na rynku w Polsce anteny Triax dostępne są w rozmiarach 80 cm, 100 cm
i... 120 cm!


Antena satelitarna Triax TDS 120A


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Szczególną uwagę należy zwrócić na antenę 120 cm – 120A Triax, która jest absolutną nowością w ofercie Triaxa. Antena ta jest idealnym rozwiązaniem dla instalacji zbiorczych, gdyż poza zaletami typowymi dla anten Triaxa, takimi jak grubość blachy, stabilność konstrukcji, precyzja wykonania, doskonała jakość odbieranego sygnału cyfrowego, bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne, nowa 120-stka charakteryzuje się doskonałą pracą dla jednoczesnego odbioru sygnałów z dwóch satelitów, takich jak np. Hot Bird i Astra. Co jest również niezwykle istotne, antena ta spełnia wymogi rozporządzenia budynkowego.

Nowe anteny 120A Triax można stosować również z konwerterami optycznymi, które są wyraźnie większe i cięższe od konwerterów tradycyjnych (ma to szczególne znaczenie z uwagi na fakt, że satelitarne instalacje zbiorcze wykonywane w oparciu o optykę satelitarną stają się coraz bardziej powszechne). Antena ta, co jest nie bez znaczenia dla instalatorów, ma rynkową cenę.
 
Antena Triax TDS 120A
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...