Zbliża się 23. edycja wystawy Audio Video Show

dodano: 2019-09-10 10:10
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Audio Video Show

Audio Video Show 2019 Do startu 23. odsłony Audio Video Show zostało mniej niż dwa miesiące. W dniach 8-10 listopada loże VIP PGE Narodowego oraz apartamenty luksusowych warszawskich hoteli – Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski, pomieszczą największą w Polsce i drugą co do wielkości w Europie wystawę sprzętu audio i wideo.

Audio Video Show 2019


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na ten moment zarezerwowano ponad 170 sal prezentacyjnych oraz 50 stoisk, w których wystawcy zaprezentują najnowszy sprzęt audio i wideo ponad 600 marek. W trakcie Audio Video Show 2019 odwiedzający będą mogli zobaczyć urządzenia takich producentów, jak: LG, Panasonic, Phillips, Sony, a także produkty ekskluzywnych marek: Bang & Olufsen, Bowers & Wilkins, Marantz czy McIntosh.
 

Ponadto, jak co roku, na Audio Video Show dostępne będą strefy: winylowa oraz słuchawek. Nie zabraknie koncertów na żywo, premier płyt, prelekcji znanych osobistości ze świata dobrego dźwięku i obrazu, a także licznych seminariów.

Luksusowe sale warszawskich hoteli Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski oraz loże PGE Narodowego kolejny raz będą miejscem, w którym pokazane zostaną rozwiązania audio i wideo ze wszystkich półek cenowych. Odwiedzający będą mogli zobaczyć zarówno mobilne rozwiązania technologiczne do codziennego użytku za kilkaset złotych, jak i systemy audio oraz wideo warte nawet kilkaset tysięcy.

Więcej informacji na stronie www.avshow.pl.
 

Audio Video Show to największa w Polsce i druga co do wielkości wystawa sprzętu audio i wideo w Europie. Można na niej zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, jak m.in.: zestawy audio, słuchawki, telewizory i projektory. Audio Video Show to jedyne miejsce, gdzie można osobiście posłuchać oraz obiektywnie porównać wiele urządzeń z niemal wszystkich pułapów cenowych. Równolegle z prezentacją sprzętu odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio i wideo oraz koncerty.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia i targi
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 45cm

Aluminiowy stojak ścienny 45cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

72 zł Więcej...