Zbliża się 23. edycja wystawy Audio Video Show

dodano: 2019-09-10 10:10
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Audio Video Show

Audio Video Show 2019 Do startu 23. odsłony Audio Video Show zostało mniej niż dwa miesiące. W dniach 8-10 listopada loże VIP PGE Narodowego oraz apartamenty luksusowych warszawskich hoteli – Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski, pomieszczą największą w Polsce i drugą co do wielkości w Europie wystawę sprzętu audio i wideo.

Audio Video Show 2019


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na ten moment zarezerwowano ponad 170 sal prezentacyjnych oraz 50 stoisk, w których wystawcy zaprezentują najnowszy sprzęt audio i wideo ponad 600 marek. W trakcie Audio Video Show 2019 odwiedzający będą mogli zobaczyć urządzenia takich producentów, jak: LG, Panasonic, Phillips, Sony, a także produkty ekskluzywnych marek: Bang & Olufsen, Bowers & Wilkins, Marantz czy McIntosh.
 

Ponadto, jak co roku, na Audio Video Show dostępne będą strefy: winylowa oraz słuchawek. Nie zabraknie koncertów na żywo, premier płyt, prelekcji znanych osobistości ze świata dobrego dźwięku i obrazu, a także licznych seminariów.

Luksusowe sale warszawskich hoteli Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski oraz loże PGE Narodowego kolejny raz będą miejscem, w którym pokazane zostaną rozwiązania audio i wideo ze wszystkich półek cenowych. Odwiedzający będą mogli zobaczyć zarówno mobilne rozwiązania technologiczne do codziennego użytku za kilkaset złotych, jak i systemy audio oraz wideo warte nawet kilkaset tysięcy.

Więcej informacji na stronie www.avshow.pl.
 

Audio Video Show to największa w Polsce i druga co do wielkości wystawa sprzętu audio i wideo w Europie. Można na niej zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, jak m.in.: zestawy audio, słuchawki, telewizory i projektory. Audio Video Show to jedyne miejsce, gdzie można osobiście posłuchać oraz obiektywnie porównać wiele urządzeń z niemal wszystkich pułapów cenowych. Równolegle z prezentacją sprzętu odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio i wideo oraz koncerty.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia i targi
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...