Telewizory Philips OLED z nagrodami EISA

dodano: 2019-08-15 14:56 | aktualizacja: 2019-08-16 14:05
autor: Janusz Sulisz | źródło: TP Vision

Philips OLED+984 EISA 1 2019 360px.jpg Po raz trzeci z rzędu telewizory OLED marki Philips zdobywają prestiżowe nagrody EISA. W tym roku wyróżnienie przyznano modelowi Philips OLED+984 w kategorii Home Theatre TV of the Year oraz Philips OLED 804 w kategorii Best Buy OLED. Nagrody EISA 2019-2020 we wszystkich kategoriach zostaną oficjalnie wręczone podczas targów IFA w Berlinie.

Philips OLED 804 EISA 4 2019 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizory OLED marki Philips trzeci rok z rzędu wyznaczają standardy na rynku sprzętu wideo. W tym roku po raz kolejny zdobyły prestiżowe nagrody EISA przyznawane przez ekspertów branżowych z całego świata. Wyróżnienia powędrowały do Philips OLED+984 oraz Philips OLED 804.

Procesor Philips P5 i system audio od Bowers & Wilkins 

Kolejny rok pracy inżynierów Philips nad procesorem obrazu P5 zaowocował przyznaniem modelowi 55OLED804 nagrody EISA w kategorii Best Buy OLED. Eksperci decydujący o wyróżnieniu podkreślili, że model ten zapewnia znakomitą jakość obrazu oraz stylowy design w przystępnej cenie. Telewizor doceniono również za większą szczegółowość w ciemnych scenach oraz odwzorowanie kolorów. Philips OLED 804 wyposażony w trzecią już generację procesora P5 w wersji dwurdzeniowej będzie dostępny w rozmiarze 55 i 65 cali od sierpnia 2019 roku.
 


Z kolei współpraca na wyłączność z czołowym graczem branży audio Bowers & Wilkins pozwoliła po raz drugi zdobyć tytuł Home Theatre TV of the Year dla wspólnie stworzonego modelu 65OLED+984. Nagroda została przyznana za najlepsze na rynku połączenie jakości obrazu i dźwięku.
 


Jurorzy podkreślili, że 65-calowy ekran oraz imponujące efekty audio gwarantują niezapomniane wrażenia kinowe. Kluczem do sukcesu jest zaprojektowany przez Bowers & Wilkins system wykorzystujący technologię tweeter-on-top, która pozwala uzyskać dynamiczne i głębokie brzmienie wzbogacone obsługą formatu Dolby Atmos. Eksperci EISA przyznali, że żaden inny telewizor nie zapewnia takiego dźwięku jak nagrodzony Philips OLED+984.

Gama OLED+ to najwyższa półka telewizorów z oferty Philips TV oferujących doskonałą jakość obrazu dzięki trzeciej generacji procesora P5 oraz wyjątkowe brzmienie za sprawą specjalnie zaprojektowanych głośników od Bowers & Wilkins. Model Philips OLED+984 będzie miał swoją oficjalną premierę podczas nadchodzących targów IFA w Berlinie. W Polsce do sprzedaży trafi w połowie września 2019 roku.

Nagrody EISA przyznawane przez ekspertów z branży

EISA, czyli Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (Expert Imaging and Sound Association) zrzesza specjalistów z 55 magazynów branżowych wydawanych w 29 krajach. Nagrody przyznawane przez to grono wręczane są producentom audio i wideo już od ponad 35 lat i dla wielu osób stanowią potwierdzenie klasy sprzętu dostępnego na rynku elektroniki użytkowej.

Nagrody EISA 2019-2020 we wszystkich kategoriach zostaną oficjalnie wręczone podczas wrześniowych targów IFA w Berlinie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii OLED
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...