Kanał Megogo Live z ukraińską licencją dla Polski?

dodano: 2019-08-08 20:55 | aktualizacja: 2019-08-08 21:37
autor: RO | źródło: mediananny.com

Megogo Muzyczny kanał Megogo Live, nadający na międzynarodowej platformie wideo MEGOGO, a także w YouTube i sieciach społecznościowych, uzyskał zezwolenie na nadawanie na Ukrainie. Dystrybucja kanału muzyczno-rozrywkowego Megogo Live obejmuje też Polskę

Megogo Live


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Megogo Live, rozrywkowo-muzyczny kanał telewizyjny, nadaje 24 godziny na dobę w trzech językach: ukraińskim, rosyjskim i angielskim. Główną ideą kanału jest dać miejsce artystom nie mającym możliwości przebicia się przez główne stacje telewizyjne.

Projekt otrzymał zezwolenie na nadawanie transgraniczne od łotewskiego regulatora w zeszłym roku i już posiada imponujący zasięg. Dystrybucja obejmuje Rosję, Gruzję, Armenię, Azerbejdżan, Turkmenistan, Kazachstan, Uzbekistan, Kirgistan, Mołdawię, Polskę, Łotwę, Litwę i Estonię.

MEGOGO to największy serwis wideo w krajach WNP i Europy Wschodniej, świadczący usługi w OTT/VOD. Platforma jest dostępna dla użytkowników iPod, iPhone, iPad, Apple TV, Android TV i telewizorów Smart TV od producentów LG, Sony, Samsung, Philips, Panasonic czy Toshiba.

Źródło: mediananny.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 550 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...