Kanał Megogo Live z ukraińską licencją dla Polski?

dodano: 2019-08-08 20:55 | aktualizacja: 2019-08-08 21:37
autor: RO | źródło: mediananny.com

Megogo Muzyczny kanał Megogo Live, nadający na międzynarodowej platformie wideo MEGOGO, a także w YouTube i sieciach społecznościowych, uzyskał zezwolenie na nadawanie na Ukrainie. Dystrybucja kanału muzyczno-rozrywkowego Megogo Live obejmuje też Polskę

Megogo Live


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Megogo Live, rozrywkowo-muzyczny kanał telewizyjny, nadaje 24 godziny na dobę w trzech językach: ukraińskim, rosyjskim i angielskim. Główną ideą kanału jest dać miejsce artystom nie mającym możliwości przebicia się przez główne stacje telewizyjne.

Projekt otrzymał zezwolenie na nadawanie transgraniczne od łotewskiego regulatora w zeszłym roku i już posiada imponujący zasięg. Dystrybucja obejmuje Rosję, Gruzję, Armenię, Azerbejdżan, Turkmenistan, Kazachstan, Uzbekistan, Kirgistan, Mołdawię, Polskę, Łotwę, Litwę i Estonię.

MEGOGO to największy serwis wideo w krajach WNP i Europy Wschodniej, świadczący usługi w OTT/VOD. Platforma jest dostępna dla użytkowników iPod, iPhone, iPad, Apple TV, Android TV i telewizorów Smart TV od producentów LG, Sony, Samsung, Philips, Panasonic czy Toshiba.

Źródło: mediananny.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...

Antena Famaval 80SP ceglasta

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...