Usługa OTT poświęcona wyłącznie kobiecemu futbolowi

dodano: 2019-08-06 14:19 | aktualizacja: 2019-08-06 15:47
autor: Anita Kaźmierska | źródło: digitaltveurope.com/satkurier.pl

Barclays FA Women's Super League The Football Association (The FA) ogłosił uruchomienie nowej platformy streamingowej OTT poświęconej wyłącznie piłce nożnej kobiet. The FA Player ma zadebiutować z początkiem sezonu 2019/20 i będzie bezpłatny. Użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do tej usługi albo na stronie internetowej albo za pośrednictwem aplikacji na Androida lub iOS. W chwili premiery nie będzie dedykowanej aplikacji na Smart TV, ale użytkownicy będą mogli przesyłać treści na urządzenia Chromecast i Apple TV.

The FA Player


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
The FA Player zapewni dostęp do ponad 150 meczów w piłce nożnej kobiet na sezon, w tym do wszystkich 132 spotkań Barclays FA Women's Super League oraz jednego meczu w każdej kolejce FA Women's Championship. Oprócz tego ta aplikacja OTT będzie oferować treści VOD, w tym skróty i mecze archiwalne.

Liczba oferowanych w The FA Player transmisji znacznie przekracza tę zapewnianą przez BBC i BT Sport, które będą pokazywać niewiele ponad 30 meczów w sezonie 2019/20.

The FA Player ma zadebiutować 2 września 2019 roku. Z doniesień lokalnych mediów wynika, że transmisje będą dostępne dla widzów na całym świecie.
 

Ta zapowiedź jest kluczowym i znaczącym krokiem w podróży FA, ​​aby rozwijać kobiecy futbol i przyciągać nowych widzów. Wiemy, że ludzie chcą oglądać piłkę nożną na różne sposoby, korzystając z treści, które są szybko i łatwo dostępne. Ta nowa usługa streamingowa zapewni im wyjątkowy dostęp do ponad 150 meczów we wszystkich rozgrywkach. Wszystkie dostępne za jednym kliknięciem

- powiedziała Kelly Simmons, dyrektor Women's Professional Game w FA.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Opticum RED Wideband + 4 SAT Legacy

Cyfrowy konwerter hybrydowy - WIDEBAND + 4 SAT Legacy. To...

149 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...