Telewizory Samsung UHD na 2019 rok

dodano: 2019-08-01 12:07
autor: Janusz Sulisz | źródło: Samsung

Samsung UHD 4K RU7 xx Tegoroczna oferta telewizorów UHD (4K) obejmuje szeroki wachlarz produktów, wśród których znalazła się seria 7, reprezentowana przez modele Samsung RU7400, RU7300 oraz RU7100. Znajdziemy w nich szereg technologii, które zapewnią wysoką rozdzielczość UHD 4K, funkcję poprawy jakości obrazu oraz jego skalowanie do jakości jak najbliższej 4K. Jeśli dodamy do tego szybki i intuicyjny „Smart” z dostępem do popularnych serwisów VOD, w tym aplikacji Apple TV, otrzymujemy uniwersalny telewizor dla wszystkich kinomaniaków.

Samsung UHD 4K RU7 xx


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
  • Sercem telewizorów z serii RU7000 jest Procesor UHD, który zarządza kolorem, optymalizuje współczynnik kontrastu i kontroluje HDR.
  • System Maskowania Kabli uwolni przestrzeń od plątaniny przewodów.
  • Smart TV wraz z dedykowaną aplikacją Apple TV zapewni dostęp do ogromnej filmowo-serialowej biblioteki w jednym miejscu.
Seria RU7 oferuje szeroki wybór modeli telewizorów UHD (4K), które zastąpiły popularne zeszłoroczne telewizory z literą „N” w nazwie. Najwyższe modele w tej ofercie, czyli RU74xx, wyróżniają się Rozszerzoną Dynamiczną Paletą Kolorów, która jest w stanie odwzorować ponad miliard odcieni barw. Dzięki temu obraz zachwyci intensywnością i nasyceniem kolorów i zapewni rzeczywiste wrażenia. Ponadto wszystkie modele z serii 7 zostały wyposażone w inteligentny Procesor UHD, który odpowiada za wysoką jakość obrazu 4K. Zarządza kolorem, optymalizuje poziom kontrastu i kontroluje HDR. Z kolei rozdzielczość 4K UHD pozwoli cieszyć się wyrazistym obrazem, dzięki czemu nawet źdźbło trawy na kortach czy faktura stroju serialowych bohaterów nie umkną uwadze widza. Dopełnienie stanowi technologia Supreme UHD Dimming, która odpowiada za precyzyjną regulację barw, ostrości i kontrastu.
 
Samsung RU7100

Poza świetną jakością obrazu, współczesny telewizor powinien odznaczać się także smukłym i minimalistycznym designem. Telewizory Samsung z serii 7 zostały wyposażone w System Maskowania Kabli, który pozwoli skutecznie uwolnić nasze wnętrze od plątaniny przewodów. Wystarczy umieścić kable w specjalnie wyprofilowanych szczelinach, znajdujących się z tyłu telewizora, a następnie przeprowadzić je przez podstawę.

Obecnie telewizor to coś więcej niż telewizja, a coraz większa popularność serwisów VOD wskazuje, że zmienił się sposób, w jaki korzystamy z treści wideo. Właśnie dlatego ważne jest, aby telewizor zapewniał łatwy i szybki dostęp do ulubionych aplikacji. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, telewizory Samsung UHD zostały wyposażone w przejrzystą i intuicyjną platformę Smart TV. Dzięki Smart Hub ulubione treści dostępne będą w zasięgu ręki. Obsługę ułatwi także Jeden Pilot, który pozwala zarządzać większością podłączonych do telewizora urządzeń – od dekodera po konsolę do gier.
 
Samsung RU7400


Użytkownicy telewizorów z serii RU7 będą także mogli korzystać z dedykowanej aplikacji Apple TV. Dzięki niej zyskują dostęp do swojej biblioteki filmów i programów w iTunes, a także mogą kupować kolejne produkcje, w tym materiały w najwyższej jakości 4K HDR. Ponadto obsługa AirPlay 2 pozwoli odtwarzać na telewizorze Samsung UHD filmy, zdjęcia czy muzykę bezpośrednio z urządzeń Apple.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4k + 8K
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...