Spotify Lite wchodzi na 36 rynków [wideo]

dodano: 2019-07-10 10:42
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Spotify/satkurier.pl

Spotify Lite 9 lipca oficjalnie wystartował Spotify Lite. To odchudzona wersja popularnego muzycznego serwisu streamingowego. Jest lekka i szybka, ale nadal działa podobnie jak główna aplikacja Spotify - można wyszukiwać i odtwarzać utwory, zapisywać je, udostępniać innym, odkrywać nową muzykę i cieszyć się dedykowanymi listami odtwarzania. Wersja Lite jest idealnym rozwiązaniem dla starszych urządzeń i systemów operacyjnych. Aplikacja nie jest jednak dostępna w Polsce.

Spotify Lite


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Spotify Lite zostało zbudowane od podstaw w oparciu o opinie użytkowników z całego świata, pozwalając milionom ludzi cieszyć się najlepszym na świecie doświadczeniem muzycznym - szczególnie na obszarach o ograniczonej przepustowości i przy ograniczeniach pamięci telefonu - powiedział Kalle Persson, starszy menedżer produktu w Spotify. - Lite można pobrać osobno, dotyczy to zarówno użytkowników Free, jak i Spotify Premium, a także używać razem lub niezależnie od głównej aplikacji Spotify na wszystkich smartfonach z systemem Android w wersji 4.3 lub nowszej.

Dzięki Spotify Lite można łatwo kontrolować zużycie danych i wykorzystaną pamięci. Jak zapewniają twórcy, aplikacja zajmuje tylko 10 MB, a oferuje te same wrażenia podczas słuchania. Spotify Lite ma również możliwość ustawienia limitu danych i otrzymywania powiadomień o zbliżającym się jego przekroczeniu. W ten sposób można skupić się poszukiwaniu utworów, nie martwiąc się o zużyte dane. Nie trzeba też stresować się małą ilością pamięci w telefonie - Spotify Lite pozwala kontrolować pamięć podręczną i wyczyścić ją jednym dotknięciem.Spotify Lite jest dostępny na 36 rynkach* w Azji, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Lista krajów ma zostać wkrótce zwiększona o kolejne pozycje. Niestety brak na niej Polski - nie ma też ani jednego europejskiego kraju.

*Brazylia, Kanada, Meksyk, Argentyna, Peru, Chile, Kolumbia, Boliwia, Kostaryka, Dominikana, Ekwador, Salwador, Gwatemala, Honduras, Nikaragua, Panama, Paragwaj, Urugwaj, Arabia Saudyjska, Egipt, Algieria, Liban, Maroko, Tunezja, Oman, Jordania, Bahrajn, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Katar, RPA, Indonezja, Filipiny, Wietnam, Malezja, Indie
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Single UHD 4K S2X

Octagon SF8008 UHD 4K S2X odchudzona wersja nowego odbiornia UHD...

435 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...