Panasonic oficjalnym partnerem Festiwalu w Cannes

dodano: 2019-05-14 12:31
autor: Jakub Sulisz | źródło: Panasonic

Panasonic Firma Panasonic, od 2017 roku pełniąca funkcję „Partnera Technologicznego”, została tegorocznym „Oficjalnym Partnerem” (w zakresie telewizji, wideo i fotografii) Festiwalu Filmowego w Cannes, którego 72. edycja odbędzie się w dniach 14–25 maja 2019 roku. 
 


Panasonic Cannes 2019


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z Hollywood wprost do Twojego domu
Dobrze znana ze swej wiedzy fachowej i bliskiej współpracy z kilkoma dużymi studiami filmowymi i wytwórniami w Hollywood, firma Panasonic jest technologicznym punktem odniesienia w dziedzinie telewizji. Najnowszy procesor HCX Pro Intelligent dostrojony w Hollywood, mistrzostwo w dziedzinie jakości obrazu dzięki współpracy ze sławnymi kolorystami oraz zdobyty certyfikat THX, czynią Panasonic  bezsprzeczną marką kinową.

Panasonic TX-65GZ2000
W tym roku Panasonic jeszcze bardziej zacieśnia  swoje partnerstwo z Festiwalem Filmowym w Cannes w celu promowania dziesiątej muzy. Firma zainstaluje w pobliżu Pałacu Festiwalowego ponad sto ekranów OLED/LED i dwadzieścia odtwarzaczy Blu-ray, które będą transmitowały wyłączny materiał z tego wydarzenia.

Będący jednym z najbardziej renomowanych wydarzeń na świecie Festiwal Filmowy w Cannes powita oczekiwaną liczbę ponad 40.000 uczestników, w tym 4.500 dziennikarzy i fotografów ze 161 krajów. Dla Panasonic jest to doskonała okazja do promowania swojej profesjonalnej jakości obrazu wśród odbiorców specjalistycznych.

Lumix S: Pełny kadr bez kompromisów
Po raz pierwszy Oficjalnym Partnerem Festiwalu Filmowego w Cannes w dziedzinie fotografii została marka Lumix.
Profesjonaliści, a w szczególności 400 fotografów biorących udział w tegorocznym wydarzeniu, będą mieli okazję odkryć nowe aparaty fotograficzne firmy Panasonic, Lumix S1 i S1R.

LUMIX S1 i S1R
Te pełnoklatkowe, bezlusterkowe aparaty są wyposażone w system pięcioosiowej, podwójnej stabilizacji obrazu, posiadają funkcję nagrywania wideo w jakości 4K 60p, są odporne na pył i zachlapania oraz umożliwiają pracę w temperaturze sięgającej nawet do -10°C.

W trakcie festiwalu, przy basenie hotelu Majestic, Lumix zaprezentuje modele S1 i S1R profesjonalistom z branży fotograficznej.

Osoby te będą miały możliwość poznania nowych aparatów wraz z ich ekosystemem, a nawet wypróbowania ich przez kilka godzin, pod okiem naszych Ambasadorów Fotografii.

Co więcej, po kilku lekcjach mistrzowsko prowadzonych przez Pana Oliviera Anrigo, profesjonalnego fotografa i Ambasadora LUMIX, uczestnicy odkryją wszystkie tajemnice i pełen potencjał tych wyjątkowych aparatów.

- To wielki zaszczyt wspierać dziesiątą muzę i stać się tegorocznym Oficjalnym Partnerem Festiwalu Filmowego w Cannes. Poprzez udział w tym prestiżowym wydarzeniu firma Panasonic jeszcze raz wyróżnia się swoim know-how w zakresie profesjonalnej jakości obrazu, dzięki swoim ekranom LED i OLED, jak i pełnoklatkowym, bezlusterkowym aparatom LUMIX S1 i S1R. Partnerstwo to jest częścią naszej długoterminowej strategii, jaką jest możliwie najwierniejsze oddawanie intencji reżyserów filmowych na ekranie – oświadczył Pan Eric Novel, dyrektor generalny Panasonic na Francję i kraje Beneluksu.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia i targi
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

850 zł Więcej...

Kabel Megasat Quattro 90dB 10m

Tani, poczwórny przewód koncentryczny 75 ohm w kolorze białym Chess...

70 zł Więcej...

LNB Quad BEST HG 404 Ultra Black 0,1dB

Wysokiej jakości konwerter satelitarny o współczynniku szumów 0,1 dB, wzmocnienie...

105 zł Więcej...