Panasonic oficjalnym partnerem Festiwalu w Cannes

dodano: 2019-05-14 12:31
autor: Jakub Sulisz | źródło: Panasonic

Panasonic Firma Panasonic, od 2017 roku pełniąca funkcję „Partnera Technologicznego”, została tegorocznym „Oficjalnym Partnerem” (w zakresie telewizji, wideo i fotografii) Festiwalu Filmowego w Cannes, którego 72. edycja odbędzie się w dniach 14–25 maja 2019 roku. 
 


Panasonic Cannes 2019


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z Hollywood wprost do Twojego domu
Dobrze znana ze swej wiedzy fachowej i bliskiej współpracy z kilkoma dużymi studiami filmowymi i wytwórniami w Hollywood, firma Panasonic jest technologicznym punktem odniesienia w dziedzinie telewizji. Najnowszy procesor HCX Pro Intelligent dostrojony w Hollywood, mistrzostwo w dziedzinie jakości obrazu dzięki współpracy ze sławnymi kolorystami oraz zdobyty certyfikat THX, czynią Panasonic  bezsprzeczną marką kinową.

Panasonic TX-65GZ2000
W tym roku Panasonic jeszcze bardziej zacieśnia  swoje partnerstwo z Festiwalem Filmowym w Cannes w celu promowania dziesiątej muzy. Firma zainstaluje w pobliżu Pałacu Festiwalowego ponad sto ekranów OLED/LED i dwadzieścia odtwarzaczy Blu-ray, które będą transmitowały wyłączny materiał z tego wydarzenia.

Będący jednym z najbardziej renomowanych wydarzeń na świecie Festiwal Filmowy w Cannes powita oczekiwaną liczbę ponad 40.000 uczestników, w tym 4.500 dziennikarzy i fotografów ze 161 krajów. Dla Panasonic jest to doskonała okazja do promowania swojej profesjonalnej jakości obrazu wśród odbiorców specjalistycznych.

Lumix S: Pełny kadr bez kompromisów
Po raz pierwszy Oficjalnym Partnerem Festiwalu Filmowego w Cannes w dziedzinie fotografii została marka Lumix.
Profesjonaliści, a w szczególności 400 fotografów biorących udział w tegorocznym wydarzeniu, będą mieli okazję odkryć nowe aparaty fotograficzne firmy Panasonic, Lumix S1 i S1R.

LUMIX S1 i S1R
Te pełnoklatkowe, bezlusterkowe aparaty są wyposażone w system pięcioosiowej, podwójnej stabilizacji obrazu, posiadają funkcję nagrywania wideo w jakości 4K 60p, są odporne na pył i zachlapania oraz umożliwiają pracę w temperaturze sięgającej nawet do -10°C.

W trakcie festiwalu, przy basenie hotelu Majestic, Lumix zaprezentuje modele S1 i S1R profesjonalistom z branży fotograficznej.

Osoby te będą miały możliwość poznania nowych aparatów wraz z ich ekosystemem, a nawet wypróbowania ich przez kilka godzin, pod okiem naszych Ambasadorów Fotografii.

Co więcej, po kilku lekcjach mistrzowsko prowadzonych przez Pana Oliviera Anrigo, profesjonalnego fotografa i Ambasadora LUMIX, uczestnicy odkryją wszystkie tajemnice i pełen potencjał tych wyjątkowych aparatów.

- To wielki zaszczyt wspierać dziesiątą muzę i stać się tegorocznym Oficjalnym Partnerem Festiwalu Filmowego w Cannes. Poprzez udział w tym prestiżowym wydarzeniu firma Panasonic jeszcze raz wyróżnia się swoim know-how w zakresie profesjonalnej jakości obrazu, dzięki swoim ekranom LED i OLED, jak i pełnoklatkowym, bezlusterkowym aparatom LUMIX S1 i S1R. Partnerstwo to jest częścią naszej długoterminowej strategii, jaką jest możliwie najwierniejsze oddawanie intencji reżyserów filmowych na ekranie – oświadczył Pan Eric Novel, dyrektor generalny Panasonic na Francję i kraje Beneluksu.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia i targi
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...