Dwa nowe telewizory OLED od Panasonic

dodano: 2019-03-22 16:38
autor: Jakub Sulisz | źródło: Panasonic

Panasonic TV 2019 OLED Rok 2019 w firmie Panasonic to rok pełen technologicznych nowości. Japońska marka wprowadza na rynek dwa nowe telewizory OLED ukazujące fikcyjną rzeczywistość w niemal całkowicie realistycznej wersji.

Panasonic TV 2019 OLED


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TX-65GZ2000E
Wyjątkowy telewizor OLED to najpotężniejszy model w gamie firmy Panasonic jest wykorzystywany i strojony przez profesjonalistów z Hollywood. Oferuje zmodernizowany inteligentny procesor HCX Pro, dzięki czemu wiernie odwzorowuje wizję filmowca, zapewniając oszałamiającą jakość odwzorowania kolorów, większą głębię czerni i ogromny poziom szczegółowości.
 

TX-65GZ1500E
Ten model zapewnia nowe wrażenia wizualne połączenie z bogatym dźwiękiem zapewnianym przez innowacyjny głośnik rotacyjny. Inteligentny procesor HCX PRO wyświetla szczegóły z precyzyjnym kontrastem i ulepszoną gradacją. Technology Dolby Vision i HDR 10+ gwarantują wyświetlenie realistycznego obrazu.
 

TX-50GX830E
Przedstawiciel telewizorów LED 4K 2019 z technologią HDR Bright Panel Plus zapewnia widoczność wszystkich detali w rozdzielczości 4K.
Technologie dynamicznych metadanych Dolby Vision i HDR 10+zapewniają wierną reprodukcję poszczególnych scen, podczas gdy technologia Dolby Atmos przenosi widza w sam środek akcji z zapierającym dech w piersiach realizmem.
 

Modele OLED swoja premierę rynkową będą miały na przełomie czerwca i lipca. Ceny będą zaczynały się od 7999 zł. Natomiast modele LED będą dostępne w sklepach już w maju i ceny rozpoczną się od 2599 zł.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4k + 8K
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...