Dwa nowe telewizory OLED od Panasonic

dodano: 2019-03-22 16:38
autor: Jakub Sulisz | źródło: Panasonic

Panasonic TV 2019 OLED Rok 2019 w firmie Panasonic to rok pełen technologicznych nowości. Japońska marka wprowadza na rynek dwa nowe telewizory OLED ukazujące fikcyjną rzeczywistość w niemal całkowicie realistycznej wersji.

Panasonic TV 2019 OLED


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TX-65GZ2000E
Wyjątkowy telewizor OLED to najpotężniejszy model w gamie firmy Panasonic jest wykorzystywany i strojony przez profesjonalistów z Hollywood. Oferuje zmodernizowany inteligentny procesor HCX Pro, dzięki czemu wiernie odwzorowuje wizję filmowca, zapewniając oszałamiającą jakość odwzorowania kolorów, większą głębię czerni i ogromny poziom szczegółowości.
 

TX-65GZ1500E
Ten model zapewnia nowe wrażenia wizualne połączenie z bogatym dźwiękiem zapewnianym przez innowacyjny głośnik rotacyjny. Inteligentny procesor HCX PRO wyświetla szczegóły z precyzyjnym kontrastem i ulepszoną gradacją. Technology Dolby Vision i HDR 10+ gwarantują wyświetlenie realistycznego obrazu.
 

TX-50GX830E
Przedstawiciel telewizorów LED 4K 2019 z technologią HDR Bright Panel Plus zapewnia widoczność wszystkich detali w rozdzielczości 4K.
Technologie dynamicznych metadanych Dolby Vision i HDR 10+zapewniają wierną reprodukcję poszczególnych scen, podczas gdy technologia Dolby Atmos przenosi widza w sam środek akcji z zapierającym dech w piersiach realizmem.
 

Modele OLED swoja premierę rynkową będą miały na przełomie czerwca i lipca. Ceny będą zaczynały się od 7999 zł. Natomiast modele LED będą dostępne w sklepach już w maju i ceny rozpoczną się od 2599 zł.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4k + 8K
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...