Sony 8K LED i 4K OLED na CES 2019

dodano: 2019-01-08 13:59
autor: Jakub Sulisz | źródło: Sony

Sony CES We wtorek 8 stycznia 2019 r. w Las Vegas rozpoczynają się targi CES 2019, będące dla Sony Corporation okazją do zaprezentowania nowej oferty i inicjatyw firmy. Sony postawiło na telewizory 8K LED i 4K OLED. Co jeszcze ciekawe pokaże Sony na CES 2019? 

Sony 8K HDR BRAVIA MASTER Series ZG9


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

α

Wychodząc naprzeciw planom artystycznym fotografów i filmowców, Sony prezentuje pełnoklatkowe aparaty bezlusterkowe z serii α9 i α7, otwierające nowe możliwości ekspresji wizualnej. Na stoisku znajduje się także pełna oferta obiektywów do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych, w tym rodzina G Master™, oraz prace zawodowych fotografów.
 

System mocowania typu E jest szeroko wykorzystywany w aparatach fotograficznych i kamerach. Firma Sony systematycznie rozszerza swoją ofertę o produkty, które pozwalają wykorzystać szeroki wachlarz tych obiektywów. Na stoisku Sony prezentowane są aparaty cyfrowe z rodziny α (zgodne z obiektywami z mocowaniem typu E przeznaczonymi do matryc w formacie pełnoklatkowym i APS-C), kamera XDCAM™ na karty pamięci oraz profesjonalna kamera kinowa CineAlta VENICE.

Sony zamierza w dalszym ciągu doskonalić pięć podstawowych właściwości i możliwości swoich aparatów bezlusterkowych: obiektywy, jakość obrazu, szybkość, wydajność akumulatora oraz wymiary/wagę. Dla gości stoiska przygotowano różne stanowiska demonstracyjne. Można na nich praktycznie poznać wszystkie powyższe cechy oraz niepowtarzalny charakter produktów α, które zapewniają użytkownikom profesjonalnym dużą szybkość, wysoką rozdzielczość, wydajny system AF oraz funkcję ustawiania ostrości na oczy. Zwiedzający będą mogli również fotografować i filmować tańce oraz występy w specjalnie zorganizowanym studiu.

PlayStation
Ekosystem PlayStation, skupiający największą w Sony „grupę o wspólnych zainteresowaniach”, rozwija się dzięki sukcesom konsoli PlayStation®4 (PS4™), której globalna sprzedaż przekroczyła ostatnio 91.6 miliona sztuk, oraz sieci PlayStation™Network, przyciągającej w każdym miesiącu ponad 90 milionów aktywnych użytkowników z całego świata. Wizyta na targach jest okazją do poznania gier na konsolę PS4 i przeznaczony do niej system wirtualnej rzeczywistości (VR). Wśród prezentowanych tytułów znajdzie się Astro Bot: Rescue Mission na PlayStation®VR: system VR wzbogacający wrażenia podczas gry i jeszcze bardziej zwiększający atrakcyjność platformy PS4.
 

Goście stoiska Sony mogą stanąć do rywalizacji w Gran Turismo Sport na dwóch pokazowych stanowiskach oraz oglądać reklamy gier PlayStation na ogromnym wyświetlaczu 4K HDR Crystal LED o wymiarach 4,88 na 2,74 metra.

Dla zwiedzających przygotowano także filmową prezentację koncepcji autonomicznego systemu kierowania pojazdami opartego na przetwornikach obrazu Sony dla branży motoryzacyjnej. Atrakcją będzie też robot rozrywkowy aibo, dostępny w USA od września 2018 r.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia i targi
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

129 zł Więcej...