Nowe komputery z serii HP ProBook 400 G6

dodano: 2018-11-30 11:52
autor: Janusz Sulisz | źródło: HP

Ultrabook HP ProBook 400 G6 HP zaprezentowało nową linię komputerów HP ProBook 400 przeznaczonych dla rozwijających się firm i przedsiębiorców, którzy często pracują poza biurem. Komputery z serii HP ProBook 400 G6, zaprojektowane z myślą o nowoczesnym biznesie, pomagają wydajnie pracować w biurze i poza nim, oferując moc, styl i korzyści, które spełnią potrzeby każdej firmy.

Ultrabook HP ProBook 400 G6


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Małe i średnie firmy sięgają po najnowsze technologie, więc niezwykle istotne jest tworzenie rozwiązań, które pomogą im oszczędzać czas, zarabiać pieniądze i rozwijać biznes. Szukają też dodatkowych korzyści, nie tylko najniższej ceny. Gdy poszukują najlepszego biznesowego notebooka, chcą takiego, który oferuje wszystko, czego potrzeba do skutecznego wykonywania codziennych zadań – od wysokiej wydajności i długiego czasu pracy na baterii, zaawansowanych zabezpieczeń i standardów łączności do nowoczesnego wzornictwa.
 

Nowe modele ProBook 430 G6, ProBook 440 G6 i ProBook 450 G6 oferują:
  • Ultralekką, dopracowaną w każdym detale konstrukcję. W nowych urządzeniach wykorzystano koncepcje wzornicze zaczerpnięte z komputerów HP klasy Commercial i wyższej, w tym niezwykle smukłą obudowę z ostrymi liniami, wyraźnymi krawędziami i srebrnym wykończeniem oraz wąskie ramki ekranu. Nowy 180-stopniowy zawias pozwala położyć urządzenie płasko, co ułatwia udostępnianie treści i współpracę.
  • Bezpieczne i łatwe w zarządzaniu funkcje biznesowe. Urządzenia zapewniają szereg dodatkowych zabezpieczeń, w tym firmware HP BIOSphere Gen4, który automatyzuje ochronę BIOS-u i ułatwia zarządzanie. Nowa, solidna pokrywa górna z wytłaczanego aluminium i ulepszony panel klawiatury wykonany z jednego kawałka aluminium zwiększają wytrzymałość. Każdy użytkownik może dostosować pod siebie opcje łączności, np. decydując się na wersję z 4G LTE.
  • Wysoka wydajność i produktywność. Komputery ProBook 400 G6 są dostępne z najnowszymi czterordzeniowymi procesorami Intel® Core™ 8. generacji, opcjonalnymi kartami graficznymi NVIDIA® GeForce® oraz pojemną baterią, która starcza na cały dzień intensywnej, wielozadaniowej pracy. Użytkownicy mogą teraz szybko naładować baterię do 50 proc. dzięki funkcji HP Fast Charge.

Komputery z serii HP ProBook 400 G6, w cenie od 4799 złotych, będą dostępne w Polsce w grudniu 2018 r. 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sprzęt
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

519 zł Więcej...