Nowe komputery z serii HP ProBook 400 G6

dodano: 2018-11-30 11:52
autor: Janusz Sulisz | źródło: HP

Ultrabook HP ProBook 400 G6 HP zaprezentowało nową linię komputerów HP ProBook 400 przeznaczonych dla rozwijających się firm i przedsiębiorców, którzy często pracują poza biurem. Komputery z serii HP ProBook 400 G6, zaprojektowane z myślą o nowoczesnym biznesie, pomagają wydajnie pracować w biurze i poza nim, oferując moc, styl i korzyści, które spełnią potrzeby każdej firmy.

Ultrabook HP ProBook 400 G6


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Małe i średnie firmy sięgają po najnowsze technologie, więc niezwykle istotne jest tworzenie rozwiązań, które pomogą im oszczędzać czas, zarabiać pieniądze i rozwijać biznes. Szukają też dodatkowych korzyści, nie tylko najniższej ceny. Gdy poszukują najlepszego biznesowego notebooka, chcą takiego, który oferuje wszystko, czego potrzeba do skutecznego wykonywania codziennych zadań – od wysokiej wydajności i długiego czasu pracy na baterii, zaawansowanych zabezpieczeń i standardów łączności do nowoczesnego wzornictwa.
 

Nowe modele ProBook 430 G6, ProBook 440 G6 i ProBook 450 G6 oferują:
  • Ultralekką, dopracowaną w każdym detale konstrukcję. W nowych urządzeniach wykorzystano koncepcje wzornicze zaczerpnięte z komputerów HP klasy Commercial i wyższej, w tym niezwykle smukłą obudowę z ostrymi liniami, wyraźnymi krawędziami i srebrnym wykończeniem oraz wąskie ramki ekranu. Nowy 180-stopniowy zawias pozwala położyć urządzenie płasko, co ułatwia udostępnianie treści i współpracę.
  • Bezpieczne i łatwe w zarządzaniu funkcje biznesowe. Urządzenia zapewniają szereg dodatkowych zabezpieczeń, w tym firmware HP BIOSphere Gen4, który automatyzuje ochronę BIOS-u i ułatwia zarządzanie. Nowa, solidna pokrywa górna z wytłaczanego aluminium i ulepszony panel klawiatury wykonany z jednego kawałka aluminium zwiększają wytrzymałość. Każdy użytkownik może dostosować pod siebie opcje łączności, np. decydując się na wersję z 4G LTE.
  • Wysoka wydajność i produktywność. Komputery ProBook 400 G6 są dostępne z najnowszymi czterordzeniowymi procesorami Intel® Core™ 8. generacji, opcjonalnymi kartami graficznymi NVIDIA® GeForce® oraz pojemną baterią, która starcza na cały dzień intensywnej, wielozadaniowej pracy. Użytkownicy mogą teraz szybko naładować baterię do 50 proc. dzięki funkcji HP Fast Charge.

Komputery z serii HP ProBook 400 G6, w cenie od 4799 złotych, będą dostępne w Polsce w grudniu 2018 r. 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sprzęt
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 890 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Single UHD 4K S2X

Octagon SF8008 UHD 4K S2X odchudzona wersja nowego odbiornia UHD...

435 zł Więcej...