Tidal dostępny na Samsung Wearables

dodano: 2018-11-08 14:13 | aktualizacja: 2018-11-08 14:33
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Tidal

Tidal Tidal ogłosił wprowadzenie aplikacji na urządzenia Samsung Wearables. Użytkownicy Tidal, będący właścicielami zegarków Galaxy Watch, Gear Sport, Gear S3, Gear S2 lub opasek fitness, takich jak Gear Fit2 Pro i Gear Fit2, mogą od teraz cieszyć się specjalnym interfejsem dostosowanym do małego ekranu.

Samsung Wearables Tidal


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aplikacja Tidal dla Samsung Wearables jest pierwszą integracją z urządzeniami technologicznymi przeznaczonymi do noszenia na ciele. Aktualizacja ta rozwija współpracę z firmą Samsung po niedawnym uruchomieniu aplikacji w Samsung Smart TV. Nowi użytkownicy Tidal, rejestrujący się ze swojego urządzenia, będą mogli uzyskać dostęp do 3-miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego.

W głównym menu użytkownicy będą mieli dostęp do swojej kolekcji muzycznej oraz zakładki „Eksploruj” zawierającej funkcję wyszukiwania. „Moja Muzyka” umożliwia użytkownikom dostęp do ich ulubionych treści. Dzięki „Eksploruj” użytkownicy będą mogli w łatwy sposób skorzystać z obszernego katalogu Tidal obejmującego ponad 59 mln utworów i starannie wyselekcjonowanych list odtwarzania. Użytkownicy będą mogli pobierać treści do użytku w trybie offline, przeglądać kolejkę odtwarzania i łatwo przeskakiwać między kolejnymi utworami poprzez dotyk.

Kontynuując tworzenie intuicyjnych aplikacji zaprojektowanych w celu dostarczenia treści niezależnie od otoczenia i sposobu użytkowania, użytkownicy Samsung Wearables korzystający z funkcji fitness będą mieli łatwy dostęp do playlist treningowych Tidal. W połączeniu z możliwością odtwarzania offline, Tidal i Samsung Wearables są idealnym kompanem treningu.
 

- Nasza stała współpraca z firmą Samsung pozwala użytkownikom cieszyć się transmisją streamingową najlepszej jakości na wszystkich urządzeniach - mówi Lior Tibon, COO Tidal. - Interfejs każdego urządzenia jest spersonalizowany pod względem dostępności i łatwości użytkowania tak, aby Tidal bezproblemowo dopasowywał się do stylu życia użytkowników.

Dostępny na wszystkich urządzeniach Samsung Wearables najnowszej generacji, a także Samsung Smart TV (wersja 2017 lub nowsza), serwis Tidal kontynuuje swoją ekspansję na platformy popularnych urządzeń. Tidal jest również kompatybilny z Android Auto, Amazon Fire TV, Apple TV, Apple CarPlay, Sonos i wieloma innymi.

Tidal to międzynarodowa platforma muzyczno-rozrywkowa należąca do artystów, która zapewnia artystom i fanom wyjątkowe, oryginalne i ekskluzywne wydarzenia. Dostępna w 53 krajach usługa streamingowa zawiera ponad 59 mln utworów i 244 tys. wysokiej jakości filmów w katalogu z tysiącami specjalistycznych list odtwarzania i odkrywania wykonawców za pośrednictwem Tidal Rising. Tidal dostępny w wersjach Premium i HiFi - w tym nagrania Master Quality Authenticated (MQA).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

619 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

89 zł Więcej...