Ciekawe ozdoby rosyjskich anten satelitarnych [wideo]

dodano: 2018-10-15 10:59 | aktualizacja: 2018-10-16 10:19
autor: RO | źródło: obob.tv

malowanie anten satelitarnych Rosja Zawsze rodzi się szacunek, kiedy ludzie nie tylko żyją i istnieją, ale także sprawiają, że świat wokół nich staje się lepszy, ciekawszy i piękniejszy. Czasami wystarczy coś przekształcić, by zwracało uwagę innych. Jeden z emerytów z Iwanowa, Jurij Kuzniecow, ozdabia niezwykłymi wzorami nieprawdopodobne rzeczy. W swoim dorobku ma wiele opon samochodowych, którym dał nowe życie. Ale wyjątkowej popularności nabrał jako mistrz anten satelitarnych.

ozdobna antena satelitarna Rosja 2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Początkowo jego krewni i znajomi podziwiali jego rzemiosło. Jednak dzięki rozchodzącym się wieściom i portalom społecznościowym stał się znany nie tylko w rodzinnym mieście, ale także poza granicami.

Jurij Kuzniecow powiedział, że rysować lubił od dzieciństwa, zajmował się amatorską twórczością w czasie służby w wojsku i na flocie, ale zawodowym dekoratorem został zaledwie pięć lat temu. Kiedy zwolnili go z pracy w Murmańsku, przyjechał do obwodu iwanowskiego i zaczął pokrywać freskami talerze anten satelitarnych na sprzedaż. Usługa stała się popularna i zamówienia dla emeryta napływały z różnych zakątków Rosji.

Doskonałym przykładem jest to, jak zwykły emeryt może nie tylko wykonywać swoją ulubioną pracę, ale także cieszyć innych ludzi owocami swojej pracy i jeszcze czerpać z tego zyski :)
 Źródło: obob.tv
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

120 zł Więcej...

LNB Quad BEST HG 404 Ultra Black 0,1dB

Wysokiej jakości konwerter satelitarny o współczynniku szumów 0,1 dB, wzmocnienie...

105 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...