Motorola One trafia do sprzedaży

dodano: 2018-10-10 13:14
autor: Jakub Sulisz | źródło: Motorola

Motorola One Ruszyła sprzedaż długo wyczekiwanego smartfona od firmy Motorola – Motorola One. Urządzenie wyposażono w duży i czytelny wyświetlacz Max Vision o przekątnej 5,9 - cala i proporcjach 19:9. Zamknięty w nowoczesnej obudowie ze szkła o zaokrąglonych krawędziach smartfon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android One. Na pokładzie nie zabrakło także łączności NFC, wyjątkowych gestów moto oraz technologii szybkiego ładowania.

Motorola One


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z Android One możesz więcej
Smartfon jest częścią programu Android One, który oferuje dostęp do najnowszego oprogramowania i usług Google wykorzystujących sztuczną inteligencję. Bez zbędnych preinstalowanych aplikacji oraz dodatków obciążających system, ale z gestami moto, które przydają się każdego dnia. Android One to także bezpieczeństwo danych użytkownika w ramach usługi Google Play Protect oraz gwarantowanym aktualizacjom zabezpieczeń przez trzy lata. Wspomniana sztuczna inteligencja wbudowana w aparat wspiera Obiektyw Google i umożliwia interakcję z otoczeniem – wystarczy skierować aparat na dowolny obiekt, aby uzyskać więcej informacji na jego temat. To jednak nadal nie wszystko. Asystent Google pomaga z kolei w nawiązywaniu połączeń, wyszukiwaniu odpowiedzi na pytania i odtwarzaniu filmów na YouTube — wystarczy wydać polecenie głosowe. Android One to także koniec z brakiem miejsca na zdjęcia. W Zdjęciach Google można przechowywać bez ograniczeń wszystkie zrobione w wysokiej jakości fotografie. 
 

 

Uwieczniaj to, co dla jest dla Ciebie ważne
Zaawansowany, inteligentny system dwóch aparatów fotograficznych o rozdzielczości 13 MP + 2 MP umożliwia proste robienie imponujących zdjęć na zupełnie nowym poziomie. Przy użyciu selektywnego wyostrzenia można robić profesjonalnie wyglądające zdjęcia portretowe. Przedni aparat o rozdzielczości 8 MP zmienia zwyczajne selfie w nadzwyczajne fotografie, dodając efekt rozmycia tła w czasie rzeczywistym.

Nie zabraknie Ci energii
Po jednym naładowaniu bateria wystarczy na cały dzień aktywnego korzystania. Ogniwo ma pojemność 3000 mAh, aby uniknąć przykrych niespodzianek. Kiedy bez ładowania już się nie obejdzie, nie trzeba zwalniać tempa. Ładowarka TurboPower™ zapewnia energię na nawet 6 godzin po zaledwie 20 minutach ładowania, dlatego telefon będzie szybko gotowy do dalszej pracy.
 

Z Motorola One zapłacisz zbliżeniowo
Płatności zbliżeniowe smartfonem zapewnia technologia NFC. Funkcja ta sprawi, że życie stanie się po prostu prostsze – nie trzeba już szukać kart płatniczych, biletów na pociąg ani pokwitowań, żeby zapłacić za obiad czy przejazd środkami komunikacji. Wystarczy sięgnąć po motorola one i przyłożyć ją do terminala. Gotowe! 

Dostępność
Nowa motorola one jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych – białej oraz czarnej, z 4 GB pamięci RAM i 64 GB przestrzeni na dane użytkownika. Pamięć można rozszerzyć za pomocą karty microSD do 256 GB. Cena urządzenia to 1099 złotych.  
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Android
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...