Motorola one z Android One

dodano: 2018-08-31 12:26 | aktualizacja: 2018-08-31 12:55
autor: Janusz Sulisz | źródło: Motorola

Motorola_one_ifa2018_android_360px.jpg Rodzina Motoroli powiększyła się o nowy smartfon - Motorola one. To nowe urządzenie z systemem Android One oferuje ulubione funkcje Androida, aktualizacje zabezpieczeń przez trzy lata oraz większe możliwości inteligentnego aparatu dzięki funkcji Obiektyw Google. A to dopiero początek, bo dotychczasowi użytkownicy smartfonów Motoroli znajdą w nim ulubione ulepszenia moto.

Motorola_one_ifa2018_android_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Android One: inteligentny, bezpieczny i po prostu niesamowity

Nowy smartfon ma fabrycznie zainstalowane najnowsze oprogramowanie oraz usługi Google wykorzystujące sztuczną inteligencję. Urządzenie z Android One jest inteligentne, bezpieczne i niesamowicie proste w obsłudze.

Inteligentne: przy użyciu zintegrowanej z aparatem wszechstronnej funkcji Obiektyw Google można rozpoznawać tekst, wyszukiwać przepisy, tłumaczyć słowa, szukać ubrań, które wpadły nam w oko i korzystać z wielu innych udogodnień. W chmurowej usłudze Zdjęcia Google można przechowywać nieograniczoną liczbę fotografii o wysokiej rozdzielczości. Asystent Google pomaga z kolei w nawiązywaniu połączeń, wyszukiwaniu odpowiedzi na pytania i odtwarzaniu filmów na YouTube - wystarczy wydać polecenie głosowe.

Bezpieczne: motorola one z Android One otrzyma aktualizacje do najnowszych wersji systemu AndroidTM, a użytkownicy mogą mieć pewność bezpieczeństwa danych dzięki programowi Google Play Protect oraz comiesięcznym aktualizacjom zabezpieczeń gwarantowanym przez 3 lata (1)

Po prostu niesamowite: zamiast zbędnych, instalowanych fabrycznie aplikacji wystarczą najważniejsze aplikacje systemu Android oraz ulepszenia moto. W ten sposób zyskujesz dostęp do najnowszego, innowacyjnego oprogramowania, a telefon działa płynnie, oferując więcej miejsca w pamięci oraz więcej opcji kontroli nad jego działaniem.

Smartfon będzie też wśród pierwszych telefonów, które otrzymają aktualizację do wersji Android™ 9 Pie (Android P) wkrótce po jej udostępnieniu.
 


motorola one

Obszerny ekran HD Max Vision o przekątnej 5,9” i proporcjach 19:9 jest umieszczony w nowoczesnej obudowie ze szkła o zaokrąglonych krawędziach. Jego wymiary zachęcają do nagrywania własnych filmów o rozdzielczości 4K, czytania ulubionych książek, których strony są teraz lepiej widoczne, a także robienia notatek i pracy wielozadaniowej na podzielonym ekranie. I nie trzeba do tego używać obu rąk.

Zaawansowanym, podwójnym aparatem o rozdzielczości 13 MP oraz 8-megapikselowym aparatem do selfie można spontanicznie uwieczniać ciekawe chwile. Zawsze to przyjemnie spojrzeć raz jeszcze na malowniczy zachód słońca albo wzbudzić sensację na Instagramie zdjęciami z imprezy zrobionymi w trybie portretu, kinografu czy poklatkowym. Obiektyw Google wykorzystujący sztuczną inteligencję ułatwia interakcję z otoczeniem - wystarczy wycelować aparat. Na przykład robiąc zdjęcie psa na ulicy, można sprawdzić w Google jego rasę. 

Nie trzeba też przejmować się stanem baterii. Po jednym naładowaniu smartfon może działać nawet przez cały dzień. Dłuższe działanie baterii to większa pewność znalezienia transportu i korzystania ze wskazówek GPS podczas urlopu. Kiedy bateria zacznie się wyczerpywać, można ją szybko doładować - ładowarka TurboPower zapewnia do 6 godzin działania po zaledwie 20 minutach ładowania (2).

Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 625 2,0 GHz utrzymuje szczytową wydajność telefonu po każdym stuknięciu, dotknięciu i przesunięciu palcem po ekranie.

Motorola one będzie dostępna w cenie sugerowanej 299 euro w różnych krajach Europy od września, a w kolejnych miesiącach także w Ameryce Łacińskiej oraz regionie Azji i Pacyfiku.

Niektóre funkcje, funkcjonalność i specyfikacja produktu mogą zależeć od sieci i podlegać dodatkowym warunkom oraz opłatom. Mogą one też ulec zmianie bez powiadomienia. MOTOROLA i stylizowane logo M są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Motorola Trademark Holdings, LLC. Google, Android One inne znaki są znakami towarowymi Google LLC. Wszystkie inne znaki towarowe należą do odpowiednich właścicieli. ©2018 Motorola Mobility LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zastrzeżenia
(1) motorola one została wprowadzona do oferty z systemem Android O i uzyska aktualizacje systemu do wersji P oraz Q. Aktualizacje zabezpieczeń będą oferowane przez trzy lata od daty globalnej premiery 13 września 2018 r. motorola one power została wprowadzona do oferty z systemem Android O i uzyska aktualizacje systemu do wersji P oraz Q. Aktualizacje zabezpieczeń będą oferowane przez trzy lata od daty globalnej premiery w październiku 2018 r.

(2) Wszystkie stwierdzenia dotyczące żywotności baterii odnoszą się do standardowego, mieszanego profilu wykorzystania urządzenia. W mieszanym profilu wykorzystania urządzeń marki Motorola uwzględnia się główne sieci 4G LTE o doskonałym zasięgu oraz tryb aktywności i oczekiwania. Do przewidywania wydajności baterii w mieszanym profilu wykorzystania są stosowane fabryczne ustawienia smartfonu. Rzeczywista wydajność baterii jest różna i zależy od wielu czynników, takich jak moc sygnału, konfiguracja sieci, wiek baterii, temperatura pracy, wybrane funkcje, ustawienia urządzenia, a także wykorzystanie transmisji głosu, danych i innych aplikacji. Bateria musi być mocno wyczerpana. Szybkość ładowania zmniejsza się wraz z poziomem naładowania baterii.

(3) Działa z kartami microSD o pojemności do 256 GB. Karty microSD są do nabycia osobno. Przenoszenie na kartę plików z zabezpieczeniami DRM może okazać się niemożliwe.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Android
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...