Zobacz laptop gamingowy za 12 tys. zł [wideo]

dodano: 2018-08-02 19:37
autor: Jakub Sulisz | źródło: Asus

Asus Zephyrus GX501VI gamingowy laptop ROG Zephyrus to rewolucyjny laptop gamingowy, zrodzony z innowacyjności serii ROG. Mimo tego, że jest smuklejszy niż wszystkie poprzednie laptopy ROG, wyposażony jest w podzespoły porównywalne z desktopami gamingowymi z najwyższej półki: NVIDIA® GeForce® GTX 1080 z technologią Max-Q, procesor Intel® Core™ 8. generacji, opcjonalny szerokokątny wyświetlacz 120 Hz i Windows 10 Pro.

Asus Zephyrus GX501VI gamingowy laptop


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obudowa została zmniejszona do zaledwie 16,9–17,9mm dzięki unikalnej konstrukcji systemu przepływu powietrza: aktywnemu systemowi aerodynamicznemu AAS. ROG Zephyrus jest również wyposażony w klawiaturę RGB, która wyda się znajoma wszystkim zazwyczaj grającym na komputerach stacjonarnych.
 

Szczupły i smukły
Laptop ROG Zephyrus na nowo definiuje mobilne laptopy gamingowe. Komputer ma smukły profil o wymiarach 16,9–17,9 mm i waży zaledwie 2,2 kg, ale to nie koniec jego walorów. Wyposażony jest również w najnowszą kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1080 z technologią Max-Q. Innowacyjny zawias oraz moduł wiatraka pomagają w utrzymaniu odpowiedniej temperatury tej wysokiej klasy karty graficznej, co w rezultacie daje laptop gamingowy na tyle poręczny, że można go zabrać ze sobą wszędzie, a jednocześnie na tyle potężny, że konkuruje bezproblemowo z najmocniejszymi komputerami stacjonarnymi do gier.
Granie na zimno
ROG Zephyrus jest wyposażony w unikalny aktywny system chłodzenia AAS, który łączy w sobie inteligentną konstrukcję z innowacyjnymi technologiami, dając graczom dokładnie to, czego potrzebują: ultrasmukłego laptopa, który jest cichy i chłodny. Kiedy laptop jest otwarty, część dolnej obudowy uchyla się, aby stworzyć o 20% większą przestrzeń dla lepszego przepływu powietrza. W połączeniu z unikalną technologią AeroAccelerator polepsza to przepływ powietrza o 32% i zmniejsza temperaturę o 20% w porównaniu z konwencjonalnymi metodami chłodzenia. Można więc grać godzinami bez żadnych przerw przy zachowaniu doskonałej stabilności i braku przestojów. ROG Zephyrus to najwyższa wydajność zamknięta w niedużej obudowie.
 

Odetchnij głęboko
Unikalny aktywny system chłodzenia AAS zwiększa wewnętrzny przepływ powietrza oraz umożliwia pracę przy wolniejszych obrotach wentylatora z zachowaniem niskich temperatur. Zmieniliśmy również kształt otworów wentylacyjnych, aby jeszcze bardziej zmniejszyć poziom hałasu i zoptymalizować profil akustyczny. Zephyrus zachowuje odpowiednią temperaturę, aby uniemożliwić przestoje i redukować hałas, a Tobie zapewnić maksymalny komfort użytkowania.
 

Nadaj klawiaturze unikatowy szlif dzięki systemowi Aura RGB
Klawiatura ROG Zephyrus umiejscowiona jest z przodu obudowy – taki projekt wspiera lepsze chłodzenie komponentów wewnętrznych, jednocześnie zapewniając graczom wygodny tryb sterowania znany z klawiatur desktopowych. System podświetlania Aura RGB umożliwia wybór kolorów i efektów dynamicznych dla całej klawiatury lub oddzielnie dla grup QWER lub WASD specjalnie dla gatunków MOBA, FPS i innych rodzajów gier. Technologia anti-ghostingu sprawia, że komendy interpretowane są prawidłowo oraz natychmiastowo – nawet przy wciśnięciu do 30 klawiszy jednocześnie. Ergonomicznie zaprojektowane klawisze ze skokiem o wartości 1,4 mm to większy komfort oraz dokładność podczas pisania i grania. Przy przewidywanej żywotności 20 milionów naciśnięć klawisze te oferują wyjątkową wytrzymałość oraz niezawodność.
 

Najpotężniejsza platforma do gier
ROG Zephyrus ma za zadanie udostępnić innowacyjne technologie oraz niesamowitą wydajność działania gier w formie ultrasmukłego, przenośnego oraz stylowego laptopa gamingowego. Procesor 7. generacji Intel Core i7 oraz karta graficzna NVIDIA® GeForce® GTX 1080 sprawiają, że możesz zestawić go z komputerami stacjonarnymi z najwyższej półki. Łam wszystkie reguły, redefiniując zasady gry.
 

Wydajność 3DMark
W testach graficznych 3DMark 11 (wydajność) oraz porównawczych Fire Strike Extreme ROG Zephyrus z kartą graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1080 z technologią Max-Q zapewnia niesamowitą wydajność w grach.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sprzęt
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

129 zł Więcej...