Nowa Motorola Moto Z3 Play 

dodano: 2018-06-07 11:44 | aktualizacja: 2018-06-07 12:15
autor: Jakub Sulisz | źródło: Motorola

Motorola Moto Z3 Play  Na rynku jest wiele smartfonów wysokiej klasy, ale niełatwo jest znaleźć urządzenie ze wszystkimi potrzebnymi funkcjami i do tego w przystępnej cenie. Rozwiązaniem tego problemu jest Moto Z3 Play. Smartfon ten kontynuuje tradycje rodziny moto z, wzbogacając jej wyrafinowane wzornictwo o ekran nowej generacji rozciągający się od krawędzi do krawędzi.

Motorola Moto Z3 Play 


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferuje też sztuczną inteligencję używaną między innymi przez system dwóch aparatów z funkcją wyczuwania głębi oraz inteligentne, kontekstowe funkcje przetwarzania danych. Ten wysokiej jakości i klasy smartfon wyróżnia się przystępną ceną, a jednocześnie oferuje nie tylko najważniejsze funkcje, ale też rozszerza możliwości urządzeń mobilnych dzięki modułom moto mods.

Większe możliwości dzięki modułom moto mods
Mobilność nie ogranicza się do telefonu. Dlatego właśnie moto z i moto mods pokonują ograniczenia typowe dla zwykłych smartfonów i umożliwiają błyskawiczne dodawanie nowych funkcjonalności. Modułowa technologia zmienia moto z3 play w różne urządzenia, dzięki którym użytkownicy mogą realizować swoje pasje. W ten sposób można drukować zdjęcia Polaroid® z telefonu w ciągu kilku sekund, wyświetlać 70-calowy obraz z projektora w dowolnym miejscu albo poprosić osobistego asystenta o muzykę, aktualności, odpowiedzi na pytania i inne informacje. Krótko mówiąc, urządzenia z rodziny moto z potrafią więcej niż jakikolwiek inny smartfon. Motorola dba też o kompatybilność modułów z różnymi wersjami smartfonów, dlatego wszystkie ulubione moto mods będą działać z nową moto z3 play.
 

Maksymalna widoczność, minimalne ramki
Smartfon moto z3 play powstał z myślą o użytkownikach. Jego solidna konstrukcja została wykonana ze szkła Corning Gorilla Glass oraz lekkiego aluminium klasy samolotowej. Na wyświetlaczu widać więcej, a przewijać nie trzeba tak często, ponieważ przy zachowaniu tych samych wymiarów urządzenia co w poprzedniej generacji ekran jest o 13% większy i zawiera więcej pikseli na cal. Na 6-calowym ekranie od krawędzi do krawędzi o rozdzielczości Full HD Super AMOLED i proporcjach 18:9 można komfortowo wyświetlać ulubione seriale czy blogi. Z myślą o optymalnym wykorzystaniu powierzchni ekranu czytnik linii papilarnych został przeniesiony na bok urządzenia, ale funkcja nawigacji jednym przyciskiem jest nadal dostępna na dolnym pasku obsługiwanym gestami.

Inteligentne aparaty fotograficzne
Zastosowanym po raz pierwszy w moto z play podwójnym aparatem o rozdzielczości 12 MP i 5 MP można robić znakomite, ostre zdjęcia nawet w pochmurne dni i w pomieszczeniach. Nowe funkcje aparatu wykorzystują sztuczną inteligencję, umożliwiając kreatywną zabawę — na przykład cinemagraphs. Funkcja Google Lens™ wbudowana w aparat moto z3 play wzbogaca obraz o możliwości wyszukiwania przedmiotów, kopiowania i tłumaczenia tekstu oraz uzyskiwania dodatkowych informacji o ciekawych miejscach. Cinemagraphs to pomysłowy sposób na urozmaicenie fotografii — w trybie tym można uwiecznić chwilę na stopklatce wideo, pozostawiając część obrazu animowaną. W ten sposób powstaje niezwykłe połączenie wideo i zdjęcia. Telefonem można też robić doskonałe selfie — wystarczy wybrać tryb portretowy, a udoskonalony aparat przedni moto z3 play o rozdzielczości 8 MP zajmie się resztą.

Wydajność na miarę potrzeb
moto z3 play jest gotowa na wyzwania codzienności: ma o 30% szybszy procesor Snapdragon 636 i baterię o wydłużonej żywotności — po jednym naładowaniu i z modułem Moto Power Pack telefon może działać do 40 godzin. Miłośnikom asystentki głosowej Alexa, moto z3 play zapewnia doskonały dostęp do tej usługi. Dzięki czterem mikrofonom i funkcji przetwarzania języka naturalnego przy niskim poziomie zasilania można z niej korzystać nawet w trybie uśpienia. Polecenia głosowe są dodatkowo optymalizowane, aby zwiększyć dokładność, skuteczność i niezawodność sterowania telefonem. 
 

Ulepszenia Moto
moto z3 play ma wszystkie cenione za intuicyjność Ulepszenia Moto, w tym Wyświetlacz Moto i Akcje gestów Moto. Za ich pomocą można łatwo uzyskiwać dostęp do przydatnych funkcji telefonu w odpowiedniej chwili. W nocy Wyświetlacz Moto automatycznie nadaje ekranowi cieplejsze odcienie, aby ułatwić zasypianie. Chcesz szybko zrobić zdjęcie? Wystarczy pokręcić nadgarstkiem, aby włączyć aparat. Za mało światła? Latarkę można włączyć prostym machnięciem ręki. Szybki zrzut ekranu można zrobić, dotykając wyświetlacza trzema palcami. 

Dobrze dobrane zestawy
Dzięki zestawom moto z3 play + moto mod można jeszcze łatwiej dostosować smartfon do własnych wymagań. Zestawy zaspokajają różne potrzeby: od zapasu energii po rozrywkę w drodze. 

Dostępność i ceny
moto z3 play będzie dostępna z modułem Moto Power Pack jako moto z3 play Power Edition w Europie od tego lata.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Smartfony
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable Opticum Legacy Twin LNB SCR2 UNC2

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

159 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...