Urządzenia Rapoo z technologią Multi-mode Wireless

dodano: 2018-06-05 16:42
autor: Janusz Sulisz | źródło: Rapoo.com

Multi_mode_Wireless_rapoo_satkurier_pl_360px.jpg Rapoo wprowadza autorską technologię Multi-mode Wireless. W sprzedaży jest już dostępna mysz Rapoo MT550, która obsługuję technologię Multi-mode Wireless. Na czym polega ta technologia?

Rapoo_Multi_mode_Wireless_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rapoo to wiodący producent bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych, który od lat z sukcesem zdobywa rynek w Europie. W ofercie firmy znajdziemy szeroki wybór produktów dla użytkowników biznesowych i domowych, charakteryzujących się nieszablonowym i nowoczesnym designem. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że produkty Rapoo stale się rozwijają.

W 2011 roku firma Rapoo jako pierwsza wprowadziła urządzenia z energooszczędnym pasmem 5 GHz. Rok 2018 przyniósł kolejne innowacje, a wśród nich technologię „Multi-mode Wireless”, która pozwala na nawiązanie połączenia bezprzewodowego na wiele sposobów – transmisja 2,4 GHz, Bluetooth 3.0 lub Bluetooth 4.0 (Smart).

Rapoo nieustannie inwestuje w rozwój swoich produktów, dysponując jedną z największych na świecie i nowocześnie wyposażonych fabryk specjalizujących się w produkcji urządzeń peryferyjnych. Proces produkcji jest w większości zautomatyzowany, co pozwala nie tylko wyznaczać standardy techniczne i jakościowe; umożliwia również wytwarzanie produktów w wyjątkowo zrównoważony i przyjazny dla środowiska sposób.

Za sukcesem produktów Rapoo stoi także najwyższej klasy wewnętrzny zespół projektantów i dział R&D, dzięki czemu oferta firmy jest na bieżąco dostosowywana do potrzeb użytkowników. W odpowiedzi na standard Bluetooth Smart (Bluetooth 4.0), który nie jest kompatybilny wstecznie, ograniczając przy tym możliwość korzystania z urządzeń wykorzystujących poprzednie wersje Bluetooth, powstała technologia „Multi-mode Wireless”, do której firma Rapoo ma wyłączne prawa. 

Dla czego warto używać urządzeń Rapoo z technologią Multi-mode Wireless?    
  • Łączność za pomocą Bluetooth 3.0 lub Bluetooth 4.0 (Smart) oraz częstotliwość 2,4 GHz
  • Połączenie ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth, nowymi i starymi (dzięki integracji z Bluetooth 3.0 i 4.0)
  • Wystarczy raz sparować urządzenia (Instant Connect) a mysz lub klawiatura w zależności od modelu mogą być powiązane jednocześnie z 3 lub 4 urządzeniami 
  • Łatwe i szybkie przełączanie między powiązanymi urządzeniami za pomocą jednego kliknięcia. 

W sprzedaży jest już dostępna mysz Rapoo, która obsługuję technologię Multi-mode Wireless.
Model MT550 można kupić w sieci sklepów Komputronik. 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K wersja DVB-T2/C

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

219 zł Więcej...