Białoruski Horizont z telewizorem 8K [wideo]

dodano: 2018-05-18 13:44
autor: Jerzy Kruczek | źródło: cableman.by/ONT

Horizont 8K Białoruski producent elektroniki użytkowej Horizont zaprezentował na wystawie Belarus' National Expo w Tadżykistanie swój pierwszy telewizor o rozdzielczości 8K. Według firmy, nowe urządzenie jest nie gorsze od japońskiej zaawansowanej konstrukcji, ale jego cena jest o 20 proc. niższa.

Horizont 8K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Po raz pierwszy prezentujemy produkty 8K. Ten ekran o bardzo dużej rozdzielczości nie tylko pozwala na oglądanie bardzo wyraźnego obrazu, ale także czytanie tekstu, itd. - powiedział na wystawie dyrektor generalny Horizont, Jurij Predko.

Już w kwietniu 2017 roku firma poinformowała, że zamierza opracować nowoczesny telewizor o zwiększonej funkcjonalności, który nie będzie gorszy od japońskiego modelu (chodzi o monitor 8K Sharp). Spółka nie wyklucza, że ​​nowe telewizory będą dostępne już w 2018 roku.

Horizont, z siedzibą w Mińsku na Białorusi, jest jednym z największych we Wspólnocie Niepodległych Państw producentem elektroniki użytkowej i sprzętu gospodarstwa domowego.

Poniżej materiał wideo prezentujący model 8K telewizora Horizont (od 7:00).
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 8K + 4K
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...