4G Radio - połączenie cech smartfona i radia

dodano: 2018-04-20 11:39
autor: Anita Kaźmierska / Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

4G Radio 4G Radio to zupełna nowość na rynku łącząca w sobie cechy smartfona i radioodbiornika. To dotykowe urządzenie na Androidzie obsługuje FM, DAB i radio internetowe oraz pozwala na łączność 4G/LTE dzięki obsłudze kart SIM. Jego pomysłodawcą jest włoska firma Radionovelli, a producentem Axis International. 4G Radio zostało po raz pierwszy zaprezentowane na IFA Global Press Conference 2018 w Rzymie.

4G Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cechą charakterystyczną 4G Radia jest 7-calowy dotykowy wyświetlacz LED o rozdzielczości HD oraz wbudowana kamerka internetowa (możliwość rozmów wideo np. przez Skype). Dodatkowo 4G Radio posiada wbudowany odtwarzacz CD/DVD. Natomiast dzięki systemowi Android użytkownik może pobierać przez internet swoje ulubione aplikacje oraz treści wideo i audio. Choć producent nie wspominał o DAB+, to całkiem możliwe, że ten standard również będzie obsługiwany - trzeba poczekać na oficjalną specyfikację techniczną. 4G Radio ma wbudowane głośniki o mocy 30 W.

Sprzedaż 4G Radia ma ruszyć 7 maja br. Urządzenie będzie kosztować 1000 euro (ok. 4200 zł).
 
4G Radio

Strona internetowa: www.radionovelli.it
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

979 zł Więcej...

Moduł AlphaCrypt TC + karta Smart HD+ 1m

Karta startowa Smart HD+ na 1 miesiąc + do kompletu...

390 zł Więcej...