Nickelodeon, Óčko Star i Óčko Expres z licencjami

dodano: 2018-03-09 10:23
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz

Nickelodeon_logo_2018_360px.jpg Kanał dziecięcy Nickelodeon otrzymał czeską licencję potrzebną do dystrybucji za pośrednictwem satelity, a kanały Óčko Star i Óčko Expres tylko za pośrednictwem Internetu.

Ocko_star_nickelodeon_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W trakcie ostatniej sesji, czeski regulator RRTV postanowił udzielić licencji spółce MTV Networks s.r.o. na rozpowszechnianie kanału dla dzieci Nickelodeon przez satelitę. Licencja jest ważna przez 12 lat.

Licencja pozwala na emisję kanału Nickelodeon w Republice Czeskiej, na Słowacji, w Bułgarii, Estonii, Węgier, Łotwy, Litwy, Rumunii, Serbii, Słowenii i Turcji. Licencja nie dotyczy Polski! Głównym językiem programów będzie angielski. Emisja przez 24 godziny na dobę.

RRTV również poinformuje państwa członkowskie Unii Europejskiej, tj. Słowacji, Bułgarii, Estonii, Węgier, Rumunii i Słowenii, że kanał Nickelodeon może być nadawany na terenie tych krajów z czeską licencją.

Zgodnie z warunkami licencji, kanał dla dzieci Nickelodeon skoncentruje się na emisji amerykańskich seriali, w tym animowanych.

RRTV przyznała jeszcze dwie licencje dla spółki Stanice O, a.s. dla dystrybucji kanałów muzycznych Óčko Star i Óčko Expres poprzez specjalne systemy transmisji - Internet. Obie licencje są ważne przez 12 lat. Óčko Star i Óčko Expres mogą być dostarczane przez Internet tylko w Republice Czeskiej.
 

Źródło: parabola.cz
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...

Konwerter SCR GT-Sat GT-S3DCSS24 + 3 SAT Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - cyfrowy konwerter hybrydowy - LNB...

399 zł Więcej...