Rozwiązanie graphyne2 od ADB nominowane do CSI Awards 2017

dodano: 2017-09-11 13:36 | aktualizacja: 2017-09-11 14:56
autor: Jerzy Kruczek | źródło: ADB

ADB Platforma graphyne2 firmy ADB, od lat projektującej i wdrażającej innowacyjne rozwiązania dla płatnej telewizji, została nominowana do prestiżowej nagrody CSI Awards 2017 w kategorii „Najlepsza Interaktywna Aplikacja lub Technologia”. Wyniki poznamy już 15 września br. na uroczystej gali podczas międzynarodowych targów IBC w Amsterdamie.

graphyne2 ADB


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Platforma graphyne2, którą ADB wciąż rozwija o nowe funkcjonalności i możliwości, to produkt idealny dla nowoczesnych operatorów. Zarówno tych, którzy oprócz tradycyjnych pakietów telewizyjnych chcą rozwijać własne platformy VOD, dając klientom dostęp online do wybranych treści, jak również dla dostawców serwisów OTT, takich jak Netflix, YouTube czy Hulu, którzy umożliwiają dostarczanie spersonalizowanego kontentu za pośrednictwem internetu, również na urządzenia mobilne

- powiedział Wojciech Doganowski, VP, Personal Solutions Product Marketing.

Co graphyne2 oferuje współczesnym widzom?

Przede wszystkim dostęp do bogatej oferty programowej i ulubionych treści, dzięki agregacji kontentu z różnych źródeł takich jak kanały na żywo, serwisy VOD czy OTT (np. Netflix, HBO GO, Spotify). Platforma graphyne2 oferuje również spersonalizowany system rekomendacji, który proponuje użytkownikowi treści na podstawie analizy wcześniej wybieranych programów czy oglądanych filmów. Co najważniejsze, dzięki aplikacji na urządzenia mobilne takie jak tablety i smartfony, widz może przeglądać ulubione treści, kiedy i gdzie chce, również z możliwością łatwego przełączania się między urządzeniami i kontynuowania oglądania na innym ekranie.

Co zyskuje operator?

Kompletne i bardzo elastyczne rozwiązanie, które może być dostarczone w krótkim czasie dla każdego operatora, również tego, który zdecyduje się na integrację ze swoim obecnym systemem. W pakiecie graphyne2 dostarcza dodatkowe narzędzia takie jak marketing automation do zarządzania komunikacją z klientem, serwer reklam czy monitoring i analitykę, dzięki którym dostawcy kontentu mogą tworzyć oferty idealnie dopasowane do klienta. Dodatkowo dzięki specjalnemu konfiguratorowi każdy operator może zmieniać i dostosowywać do własnych potrzeb interfejs użytkownika.

Już wkrótce rozwiązanie graphyne2 zostanie uruchomione u dwóch operatorów, informuje ADB.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Technika
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 699 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

160 zł Więcej...