70- calowy telewizor 8K Sharp na IFA 2017

dodano: 2017-09-01 10:46
autor: Jakub Sulisz | źródło: Sharp

Sharp LV-70002 8K Sharp na targach IFA 2017 w Berlinie prezentuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie wyświetlaczy, wyznaczając nowe standardy pod względem rozdzielczości, jakości obrazu, wzornictwa i formatu. Oprócz tego na stoisku można zobaczyć nowe segmenty produktów marki SHARP, które wkrótce pojawią się na rynku europejskim: telefony komórkowe oraz sprzęt audio.
 


Sharp 39.4 super long


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wyświetlacze w centrum DNA marki SHARP
Sharp od dziesięcioleci kładzie nacisk na badania i rozwój najnowocześniejszych technologii wyświetlania. Dzięki technologii IGZO, panele Sharp oferują atrakcyjną jakość obrazu przy niskim zużyciu energii. Technologie wyświetlaczy bezramkowych i wyświetlaczy o dowolny kształcie pozwalają tworzyć całkowicie nowe wzory odbiorników telewizyjnych oraz innych urządzeń, takich jak smartfony. Chcąc zademonstrować te innowacyjne rozwiązania, Sharp przedstawia pierwszy na świecie bezramkowy 70-calowy telewizor LCD. Firma Sharp opracowała technologię produkcji wyświetlaczy, które mogą przyjąć dowolny kształt. To rozwiązanie umożliwi tworzenie wyświetlaczy dla nowych rodzajów i konfiguracji urządzeń. Na targach IFA 2017 zwiedzający mogą po raz pierwszy zobaczyć wyświetlacz dowolnego kształtu o rozmiarach 39,4 cala.
 
 
Duże postępy widać także w dziedzinie wyświetlaczy zwijanych. Sharp demonstruje pierwszy na świecie wyświetlacz zwijany o rozdzielczości Full HD i przekątnej 60 cali, cechujący się szczytową luminancją 500 nit. Wszystkie opisane innowacje składają się na spójną wizję rozwoju. Wyświetlacz przyszłości będzie generować obraz o jakości bliskiej rzeczywistej, będzie całkowicie pozbawiony ramek, będzie mógł mieć dowolny kształt, a w razie potrzeby da się go zwinąć, aby ułatwić przenoszenie. Ciągłe prace firmy Sharp nad rozwojem tych technologii wyświetlania mają ogromny wkład w urzeczywistnienie tej przyszłości. 
 

8K – teraz możesz zobaczyć przyszłość
Sharp na targach IFA prezentuje również pierwszy na świecie, 70-calowy telewizor o rozdzielczości 8K. Ten sam model pojawi się w sprzedaży na rynku europejskim jako 70-calowy monitor LCD LV-70X500E AQUOS 8K. Telewizory i monitory Sharp AQUOS 8K zawierają 16 razy więcej pikseli niż ekran o rozdzielczości Full HD.
 

Dzięki rozdzielczości 7680 x 4320 pikseli nawet największy ekran wyświetli obraz, w którym ludzkie oko nie będzie w stanie zauważyć pojedynczych pikseli. 

SHARP wkroczy na europejski rynek smartfonów w 2018 r.
Na targach IFA 2017 Sharp ogłosił plany wejścia na europejski rynek smartfonów w 2018 r. Pierwsza seria modeli zostanie zaprezentowana na targach Mobile World Congress 2018 w Barcelonie (między 26 lutego a 1 marca). Unikatowe technologie wyświetlania i kamer do urządzeń mobilnych opracowane przez firmę Sharp zapewnią klientom szereg korzyści, a dzięki współpracy partnerskiej z firmą Foxconn, Sharp ma pewność, że nowe produkty spotkają się z zainteresowaniem klientów, mimo silnej konkurencji na rynku. 
 

Szeroka oferta domowych systemów audio
Firma Sharp zapowiedziała kontynuację swojego dorobku w dziedzinie produktów audio do użytku domowego. W okresie świąteczno-noworocznym 2017 w ofercie znajdzie się wiele atrakcyjnych i innowacyjnych urządzeń. Wśród nich soundbary z dźwiękiem 2.0 oraz 2.1 do telewizorów, cyfrowe radia, miniaturowe wieże Hi-Fi, adaptery, głośniki imprezowe, słuchawki, głośniki Bluetooth oraz systemy do obsługi wielu pomieszczeń.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4k + 8K
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

LNB Twin BEST HG 202 Ultra Black 0,1dB

Wysokiej jakości konwerter satelitarny o współczynniku szumów 0,1 dB. Odbioru...

79 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa dookólna KORONA

Radiowo-telewizyjna antena szerokopasmowa o dookólnej charakterystyce na samochód z mocnym...

89 zł Więcej...