ADB na wystawie Sat Krak

dodano: 2004-09-15 15:56
autor: | źródło:

Firma Advanced Digital Broadcast, będąca w pierwszej dziesiątce producentów dekoderów na świecie, zdecydowała się na udział w wystawie Sat Krak 2004. Na tym jednak nie kończy się jej wkład w wystawę. ADB jest strategicznym partnerem panelowej konferencji na temat naziemnej telewizji cyfrowej, która odbędzie się podczas Sat Krak.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Spółka ADB, wraz z jej polskim oddziałem ADB Polska, który mieści się w Zielonej Górze, to projektant zaawansowanych technologicznie odbiorników cyfrowej telewizji satelitarnej, kablowej, naziemnej i internetowej sprzedawanych na 5 kontynentach. Dekodery firmy trafiają do sprzedaży w 16 krajach świata, m.in: Australii, Szwajcarii, Finlandii, Hiszpanii, RPA, Izraela i USA.

Advanced Digital Broadcast produkuje sprzęt dla operatorów platform cyfrowych, w tym dla izraelskiego pakietu Yes Television, oraz Auna, Austar, Tevel, Matav. Prototypy odbiorników powstają w polskim oddziale spółki.

W tym roku ADB otrzymała, jako jedyna firma po raz drugi z rzędu, pierwszą nagrodę - Produkt Roku 2004 na targach Mediacast w Londynie. i-CAN 3100TW (dekoder cyfrowej TV naziemnej z systemem MHP i protokołem internetowym) nagrodzono I miejscem jako „Najlepszą technologię TV do użytku domowego” oraz II miejscem w kategorii: „Najlepsza aplikacja lub technologia telewizji interaktywnej”.

Rok temu Grupa ADB otrzymała tytuł Produkt Roku 2003 w kategorii "Najlepsza technologia telewizji interaktywnej" za dekoder TV cyfrowej i-CAN z systemem operacyjnym MHP. Jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy dekoder z tym systemem na rynek detaliczny.

Firma odniosi również ogromny sukces we wprowadzaniu cyfrowej telewizji naziemnej we Włoszech gdzie tylko w tym roku wyśle prawie milion STB-ów. Ten sukces pozwala optymistycznie patrzeć na rynek Polski.

ADB będzie miała na Sat Krak własne stoisko i jest strategicznym partnerem organizowanej podczas wystawy panelowej debaty na temat naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce.

Więcej informacji o ADB:
 • ADB
 • Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
  Więcej z kategorii Nowości
  HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

  SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

  Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

  12 zł Więcej...

  SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

  Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

  12 zł Więcej...

  Mini PC Homatics Dongle R 4K

  Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

  259 zł Więcej...