8 włoskich firm z CaP Consorzio na SAT Krak 2004

dodano: 2004-09-13 15:43
autor: Anna Sulisz | źródło: CaP

Aż 8 włoskich firm pojawi się na wystawie SAT Krak 2004 w ramach tzw. CONSORZIO CAP, które jest stowarzyszeniem włoskich firm z branży telekomunikacyjnej, elektronicznej i sytemów mechanicznych, które zajmują się serwisami telekomunikacyjnycmi i /lub urządzeniami.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na stoiskach CAP CONSORZIO będą następujące firmy:

ZEUS: WWW.ZEUSIT.COM

ZEUS jest jedną z pierwszych firm we Włoszech, która wierzy w olbrzymi potencjał rynku telewizji satelitarnej. Od początku firma ZEUS inwestuje na rynku SMATV i modulatorów RF TV. Firma produkuje: analogowe i cyfrowe odbiorniki dla SMATV (FTA/CI/wbudowany system); modulatory PLL RF/TV (wszystkie standardy na zamówienie); generatory tekstu; OEM (welcome).

TELECOM & SECURITY: WWW.TELECOMSECURITY.IT

Telecom & Security jest producentem akcesorii do systemów telekomunikacyjnych. Firma zaprojektowała nowy system złączki kablowej, opracowany na opantentowanej plastikowej złączce CaP. Połączenia kabli przy zastosowaniu złączki CaP są innowacyjne, szybkie, ekonomiczne i zapewniają wysokiej jakości sygnał. Technologia złączek CaP zostanie zaprezentowana na konferencjach podczas SAT Krak 2004.

MESSI & PAOLONI: WWW.MESSI.IT

Messi & Paoloni jest producentem wysokiej jakości kabli koncentrycznych dla częstotliwości radiowych. Eksperci używają technologii “gas expanded ti” która polega na zagospodarowaniu niewykorzystanego potencjału kabla.

CAVODINAMICA:

Cavodinamica jest producentem alarmów, telefonów, intercomu, video-intercom, do urzyku domowego i kabli do transmisji danych.

GENESI ELETTRONICA:

Genesi Elettronica zajmuje się projektowaniem i produkcją elektronicznych produktów.

MICROPROJECT:

Microproject zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń telekomunikacyjnych.

FIO.PE. STAMPI :

Fio.Pe stampi zajmuje się projektami mechanicznymi dla telekomunikacji.

T & S SYSTEMI:

T & S systemi zajmuje się systemami telekomunikacyjnymi.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...