Datcom na procesorze Fujitsu

dodano: 2004-09-09 22:52
autor: Janusz Sulisz | źródło: Datcom

datcom_logo_sk.gif Podczas wystawy SAT Krak 2004 firma Datcom z Żywca będzie prezentować między innymi nowe modele odbiorników na szybkim procesorze firmy Fujitsu. sprzęt dla sieci kablowych oraz nowe oprogramowanie dla wszystkich typów produkowanych odbiorników.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma Datcom konstruuje i produkuje cyfrowe odbiorniki satelitarne oraz naziemnej telewizji cyfrowej.
Jako jedyny krajowy producent posiada biuro konstrukcyjne w którym tworzy od podstaw oprogramowanie i projektuje płyty elektroniki cyfrowych odbiorników.

W nowym zakładzie w Żywcu o powierzchni 2500 m kw. Datcom realizuje produkcje od podstaw montując części na automatycznej nowoczesnej linii automatów firmy Fuji o wydajności 60.000 płyt odbiorników miesięcznie. Produkcja realizowana jest na rynek krajowy i zagraniczny.

Aktualnie w produkcji realizowanych jest 16 modeli odbiorników cyfrowych. W przygotowaniu są nowe projekty zlecane przez klientów zagranicznych, w tym z Hiszpanii. Rozwiązania proponowane przez biuro konstrukcyjne Datcoma oparte są na nowoczesnych i szybkich procesorach firmy Texas Instruments, Fujitsu, Conexant, IBM. Opracowywany i produkowany w kraju sprzęt posiada pełne wsparcie techniczne oraz gwarancje dobrego serwisu.

Datcom
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...