Nowe serie przenośnych projektorów od Panasonic

dodano: 2017-01-25 14:09
autor: Jakub Sulisz | źródło: Panasonic

Panasonic projektor PT-TW351R Panasonic zaprezentował dwie nowe linie projektorów przenośnych: PT-TW351R i PT-LB423. Wśród nich znajdują się modele o ultrakrótkiej ogniskowej, oferujące dłuższą niż dotychczas żywotność, wyższą jasność i możliwość bezprzewodowej łączności. Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o sektorze edukacyjnym oraz biznesowym. 

Panasonic projektor PT-LB423


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe rozwiązania projekcyjne Panasonic obejmują serię interaktywnych urządzeń 3LCD. Linia PT-TW351R składa się z czterech modeli o ultrakrótkiej ogniskowej, które pozwalają wyświetlać 80-calowy obraz z bardzo bliskiej odległości od ekranu 75 cm. Dzięki temu sylwetka prowadzącego nie zasłania światła projektora. 
 
PT-TW351R

Z kolei interaktywne funkcje urządzeń umożliwiają dodawanie treści do wyświetlanych obrazów za pomocą interaktywnego pisaka lub wskaźnika. Można je później z łatwością zapisać na komputerze i udostępnić innym osobom. 

W skład nowej serii wchodzą projektory PT-TW351R i PT-TW350 (o rozdzielczości WUXGA i jasności 3300 lm), PT-TX410 (o rozdzielczości XGA i jasności 3 800 lm) oraz PT-TX320 (o rozdzielczości XGA oraz jasności 3200 lm). Urządzenia oferuję wysoki współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zapewniający doskonałe odwzorowanie tekstu. Co więcej, umożliwiają 10 000 godzin pracy bez konserwacji w trybie Eco, co przekłada się na znaczące obniżenie ogólnych kosztów użytkowania.
 
PT-TX410

Panasonic wprowadził także serię lekkich projektorów o nazwie PT-LB423, która składa się z sześciu urządzeń o jasności od 3600 do 4100 lumenów oraz rozdzielności WXGA i XGA. Dzięki niewielkiej wadze zaledwie 2,9 kg, modele PT-LW373 i PT-LB423 doskonale sprawdzają się jako urządzenia przenośne. Dodatkową zaletą tej serii jest regulowany zoom optyczny 1,2x, który pozwala na ustawienie projektora w różnych odległościach od ekranu.
 
PT-LB423

Obie serie oferują przewodowy terminal LAN oraz port USB, do którego podłączyć można opcjonalny moduł ET-WML100. Ten drugi umożliwia bezprzewodowe uruchomienie projekcji z ekranu komputera z systemem Windows, a także z urządzeń z systemem iOS i Android, jeśli zostało na nich wcześniej zainstalowane odpowiednie bezpłatne oprogramowanie. W przypadku urządzeń z systemem Windows należy skorzystać 
z oprogramowania Presenter Light 1.0
. Umożliwia ono wyświetlanie zdjęć, filmów i dowolnych dokumentów, w tym plików PDF lub Power Point bezpośrednio z komputera. Z kolei dla urządzeń z systemem iOS lub Android dostępna jest aplikacja VueMagic, która pozwala na projekcję zdjęć i niektórych dokumentów, w tym plików PDF. Oba rozwiązania pozwalają na jednoczesne wyświetlanie obrazu z czterech urządzeń.

Dzięki bardzo cichej pracy, na poziomie 28 db, obie serie doskonale sprawdzą się w salach wykładowych i konferencyjnych. Problemu nie stanowi nawet prezentacja w jasnych pomieszczeniach. Dzięki funkcji Daylight View Lite, którą można aktywować zdalnie, projektory zapewniają komfortowe warunki wizualne podczas prezentacji przy dziennym świetle. Dodatkową zaletą jest również prosta i szybka instalacja, która pozwala błyskawicznie uruchomić prezentację – mówi Magdalena Przasnyska, Senior Sales and Marketing Manager w Panasonic. 

Projektory z serii PT-TW351R i PT-LB423 dostępne są w sprzedaży u autoryzowanych dystrybutorów Panasonic od stycznia 2017 roku.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Projektory
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Megasat Quattro 90dB 10m

Tani, poczwórny przewód koncentryczny 75 ohm w kolorze białym Chess...

70 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

129 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...