Konwertery BigSat w Polsce

dodano: 2004-09-05 22:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: Sat

Wrocławska firma Sat jednak wprowadzi na rynek tajwańskie konwertery drugiej marki BigSat. Wszystko za sprawą braków na europejskim i polskim rynku bardzo dobrych konwerterów marki Golden Interstar, które dobrą jakością i parametrami są najlepiej sprzedawanymi i popularnymi konwerterami w Polsce.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przejściowe kłopoty z konwerterami Golden Interstar wynikają z powodu braku komponentów do ich produkcji na Tajwanie. Mimo, że problemów z dostaniem Golden Interstarów nie powinni zauważyć chcący je kupić w sprzedazy detalicznej, to firma Sat wprowadzi na rynek tańsze konwertery BigSat, produkcji tajwańskiej firmy Veccom (to nie ta sama firma, która produkuje GI!).

Obecnie produkowane konwertery GI będą w sprzedaży jeszcze do końca tego roku, a na przełomie roku powinny pojawić się nowe konwertery marki Golden Interstar - podobno jeszcze lepsze....

Konwertery Golden Interstar i BigSat będą prezentowane na stoisku firmy Sat podczas wystawy SAT Krak 2004.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...