Serial „Pakt” w jakości UHD na Samsung Smart TV

dodano: 2016-12-21 13:59
autor: Jakub Sulisz | źródło: Samsung

HBO Pakt 2 Trzymający w napięciu scenariusz, doborowa obsada oraz piękne, dopracowane ujęcia – serial HBO „Pakt” podbił serca widzów i zdobył uznanie krytyków, stając się jedną z najpopularniejszych polskich produkcji ostatnich lat. Nie pozwól, by umknął ci jakikolwiek jej szczegół i stań się częścią akcji! Oba sezony serialu obejrzeć można w najwyższej jakości Ultra HD wyłącznie na Samsung Smart TV.  

Pakt 2 HBO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Pakt” produkcji HBO to cieszący się ogromną popularnością political thriller prezentujący losy dziennikarza śledczego Piotra Grodeckiego, który natrafia na powiązania na najwyższych szczeblach władzy. Piotr Grodecki (Marcin Dorociński) odkrywa skandal seksualny, w który zamieszany jest jeden z ministrów. Z determinacją walczy, aby ujawnić niewygodne szczegóły zdarzenia. Stoi przed nim podwójnie trudne zadanie – odkrycie prawdy oraz ochrona wykorzystanej seksualnie młodej ofiary. Jednocześnie na Śląsku dochodzi do tragicznego wypadku w kopalni. Doprowadza on do konfrontacji między przybyłym na miejsce katastrofy premierem (Mariusz Bonaszewski) a silną i pełną ideałów prezydent Bytomia, Anną Wagner (Magdalena Popławska). Od tego momentu zaczyna się medialna walka o to, czyja wersja zdarzeń jest prawdziwa. Splot wypadków zdestabilizuje sytuację polityczną w Polsce. Wszystkie odcinki obejrzeć można na aplikacji HBO GO dostępnej na Samsung Smart TV.
 

Perfekcja UHD na Samsung Smart TV
Perfekcja tkwi w szczegółach – pozwól się więc oczarować jednej najbardziej efektownych polskich produkcji. Serial „Pakt” chwalony jest bowiem zarówno za doskonałą grę aktorską, jak i dynamikę akcji, podkreślany dodatkowo przez efektowne zdjęcia, które doskonale oddają dramatyzm wydarzeń oraz pokazują Warszawę i Śląsk, jakich nie znamy. Jednak tylko oglądając serial w najwyższej jakości można dostrzec i w pełni docenić jego wszelkie detale, oraz poczuć się częścią akcji. Oba sezony serialu „Pakt” dostępne są rozdzielczości Ultra HD wyłącznie na Samsung Smart TV.

Co zapewnia widzom jakość Ultra HD? Bardziej realistyczny i wyrazisty obraz oraz aż cztery raz więcej pikseli, niż Full HD, dzięki czemu doskonale widoczne są wszelkie szczegóły ujęć. Tak wysoka rozdzielczość nie tylko zapewnia doskonałe wrażenia wizualne, ale także sprawia, że bez trudu przenosimy się w świat ekranowych bohaterów.
 

Rozwiąż zagadkę i wygraj dostęp do HBO na 3 miesiące
W związku z emisją drugiego sezonu serialu „Pakt”, w aplikacji Messenger utworzony został bot, czyli automatyczny program do rozmów z osobami zainteresowanymi ofertą firmy Samsung. Dzięki niemu można też wziąć udział  w rozwiązaniu zagadki detektywistycznej, a osoby, które zrobią to najlepiej mają szansę na wygranie dostępu do HBO GO na 3 miesiące. Aby wziąć udział w zabawie należy wejść poprzez link: m.me/samsungpolska i wpisać hasło pakthbo.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...