Bezprzewodowy dźwięk Motoroli Moto Pulse

dodano: 2016-11-28 15:11
autor: Jakub Sulisz | źródło: Motorola

Motoroli Moto Pulse Akcesoria bezprzewodowe uznanej marki Motorola to kolejna gama produktów, które znaleźć można w bogatej ofercie rodzimego dystrybutora działającego w modelu VAD, firmie Kontel. Flagowym produktem są nauszne, bezprzewodowe słuchawki Moto Pulse, charakteryzujące się dobrym dźwiękiem i długim odtwarzaniem muzyki.

Motoroli Moto Pulse


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Segment akcesoriów GSM prawdziwą rewolucję przeżywa odkąd wykorzystano w nich bezprzewodową technologię przesyłania dźwięku. Słuchawki bez plątaniny kabli to przede wszystkim komfort użytkowania dla osób aktywnych, które chcą, aby ich ulubiona muzyka towarzyszyła im bez względu na rodzaj wykonywanych czynności czy miejsce. Słuchawki Bluetooth Motorola Moto Pulse to doskonały przykład takiej funkcjonalności – możemy je sparować z wieloma urządzeniami, przesyłać muzykę zarówno ze smartfona, czy tabletu, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi, prowadzić rozmowy telefoniczne, odbierając i kończąc połączenie bez dotykania smartfona – mówi Przemysław Owczarek, Product Manager marki Motorola w firmie Kontel

Przyjrzyjmy się specyfikacji tych designerskich, dostępnych w białej i czarnej stylistyce słuchawek. Gwarantują one nieskrępowane działanie do 20 m od źródła z którym są połączone. Parowanie następuje niezwykle sprawnie i przy pomocy funkcji Multipoint możemy je połączyć z wieloma różnymi urządzeniami pracującymi w standardzie Bluetooth. Hands Free umożliwia bezdotykową obsługę połączeń telefonicznych, co jest bardzo wygodne, gdy użytkownik trzyma smartfona w kieszeni lub torebce. Bardzo komfortowe jest też samo prowadzenie rozmowy, ponieważ mikrofon wyposażono w procesor DSP, który jest swoistym equalizerem audio wpływającym na poprawę jakości dźwięku. Muzyką możemy się cieszyć aż przez 18 godzin na jednym cyklu baterii.

Na uwagę zasługuje również przemyślana konstrukcja słuchawek. Przyciski funkcyjne rozlokowano na wygodnych nausznikach, które z kolei umieszczono na suwaku umożliwiającym dostosowanie ich położenia do kształtu głowy użytkownika. Za sprawne działanie wszystkich opcji multimedialnych odpowiada dedykowana aplikacja Motorola Connect.
Cena słuchawek to 249 złotych.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Głośniki i słuchawki
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw: DigiDish45 beżowa + LNB Single

Niemiecka antena aluminiowa DigiDish 45cm w kolorze beżowym z zawieszeniem...

290 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

159 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...