Kamera Sony 4K z najlepszą stabilizacją - Action Cam FDR-X3000

dodano: 2016-11-09 14:11
autor: Jakub Sulisz | źródło: Sony

Sony Action Cam FDR-X3000 Morskie głębiny, siarczysty mróz czy wysoka, pustynna temperatura – do gry wkracza najnowsza kamera sportowa Sony Action Cam, która przesuwa granice wytrzymałości udowadniając, że nie ma warunków nie do pokonania. Dzięki najdokładniejszej stabilizacji obrazu oraz ultraczułej matrycy FDR-X3000 potwierdza, że B.O.SS jest tylko jeden.

Sony Action Cam FDR-X3000


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
B.O.SS, czyli Balanced Optical SteadyShot to doskonały system stabilizacji obrazu, w który wyposażona została najnowsza flagowa kamera sportowa firmy SonyAction Cam FDR-X3000. Ta wiodąca technologia znana z kamer Handycam sprawia, że FDR-X3000 to niekwestionowany lider pod względem stabilności obrazu. Wyjątkowo wysoka jakość nagrań w każdych warunkach to zasługa czułej matrycy EXMOR R 16:9, zoptymalizowanej do nagrań w rozdzielczości 4K, a także wyjątkowej jakości szerokokątnego obiektywu marki Zeiss ze specjalną antyodblaskową powłoką.

FDR-X3000 sprawdzi się zawsze, kiedy będziemy chcieli nagrać wspomnienia w pełnej realizmu jakości 4K. Jej zaawansowane funkcje dostarczają nie tylko stabilnego i wyjątkowo wyraźnego, ale też dynamicznego obrazu wraz z szeroką gamą barw. Co więcej, ten flagowy model umożliwia rejestrowanie w trybie slow motion, a także w prędkości aż 120 k/s.
 

Dzięki specjalnym sensorom GPS, służącym do zapisywania lokalizacji oraz prędkości poruszania się, z łatwością powrócimy nie tylko do najlepszych chwil i wspomnień, ale też do związanych z nimi miejsc.

Dobrej jakości mikrofon, który za pomocą technologii Wind Noise Reduction pozwoli dokładnie zarejestrować każde brzmienie, wyciszając jednocześnie niechciane przez nas odgłosy, np. szum wiatru. Na uwagę zasługuje nowy, dedykowany pilot z funkcją podglądu na żywo, która pozwoli na zdalne sprawdzanie konta widzenia i sterowanie kamerą przy użyciu jedynie jednej ręki.
 

Dzięki wodoszczelnej obudowie oraz dodatkowej nieprzemakalnej osłonie kamera X3000 umożliwia filmowanie w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych, takich jak deszcz, śnieg czy upał. Dodatkowo kamera ta odporna jest na pył, wstrząsy, zachlapania, a także na wyjątkowo niskie i wysokie temperatury. Jej wytrzymałość docenią również miłośnicy nurkowania – specjalna obudowa dedykowana FDR-X3000 pozwala na wykonywanie podwodnych ujęć nawet do 60 metrów głębokości.
 

Nowa kamera Sony Action Cam FDR-X3000 jest już dostępna w salonach Sony Centre oraz wybranych sklepach. Jej cena to 2500 zł.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aparaty i kamery
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...