Nowy projektor Panasonic z technologią Solid Shine

dodano: 2016-10-18 17:48
autor: Jakub Sulisz | źródło: Panasonic

Panasonic Panasonic zaprezentował nowy projektor laserowy PT-RZ575 wykorzystujący technologię Solid Shine. Model wyposażony jest w obiektyw stałoogniskowy umożliwiający projekcje tylne z niewielkich odległości. Stanowi doskonałe rozwiązanie do zastosowania w dyspozytorniach czy centrach monitoringu. Do sprzedaży trafi jesienią 2016 roku

Panasonic PT-RZ575


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najnowszy projektor Panasonic PT-RZ575, dzięki połączeniu technologii Solid Shine i DLP, zapewnia jasność 5200 lumenów przy współczynniku kontrastu na poziomie 20000:1. Wyposażony jest w tryb stałej jasności, co oznacza długotrwałą i stabilną pracę w trudnych warunkach, na przykład w zaciemnionych sterowniach.

PT-RZ575 oferuje pięć różnych trybów operacyjnych, dostarczając użytkownikowi idealne połączenie jasności i bardzo długiej pracy bez konieczności konserwacji. Użytkownik może ręcznie wybrać jeden z trzech poziomów jasności lub uruchomić tryb Long Life, który pozwala na działanie projektora bez przerwy 7 dni w tygodniu przez 365 dni bez potrzeby wymiany źródła światła nawet do 87 600 godzin. To oznacza około 10 lat nieustannej pracy bez uszczerbku dla jasności i kolorów.
 


Hermetyczny blok optyczny oraz obudowa urządzenia uniemożliwiają wnikanie kurzu, które mogłoby spowodować obniżeniu jasności obrazu. Dzięki temu oraz wyeliminowaniu z konstrukcji filtra projektor nie wymaga żadnej konserwacji. Model wyposażono też w podwójne moduły laserowe pozwalające utrzymać wyższą jasność nawet w bardzo zaciemnionych pomieszczeniach. 

- Panasonic od lat jest liderem branży w obszarze projekcji laserowej. Nasze urządzenia nie wymagają wymiany lamp ani konserwacji, co sprawia, że mogą być bardzo intensywnie eksploatowane przez wiele lat. Jednocześnie zapewniają doskonałą jakość obrazu, przez co doskonale sprawdzają się w muzeach oraz instalacjach digital signage – mówi Magdalena Przasnyska, Senior Sales and Marketing Manager w Panasonic.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Projektory
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...