Modułowy smartfon Lenovo Moto Z Play [wideo]

dodano: 2016-09-02 13:13 | aktualizacja: 2016-09-08 17:09
autor: Janusz Sulisz | źródło: Lenovo

Lenovo_moto_z_play_360px.jpg Lenovo zaprezentowała nowy model modułowego smartfona Lenovo Moto Z Play oraz nowy moduł fotograficzny Moto Mod™ – Hasselblad True Zoom. Tym samym innowacyjny ecosystem modułowych smartfonów obejmuje już 3 modele smartfonów: Lenovo Moto Z, Moto Z Force i Moto Z Play oraz 5 modułów: JBL SoundBoost, Insta-Share Projector, Power Pack (kilka wariantów), Style Shells (wiele wariantów), Hasselblad True Zoom. 

Lenovo_moto_z_play_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zdjęcie Idealne: Nowy Lenovo Moto Z Play oraz Hasselblad True Zoom

Dzięki Moto Mods™ wkroczyliśmy w nową erę mobilnych technologii. Pozwalają przekształcić swojego smartfona w dokładnie to, czego potrzebujemy w danej chwili, a możliwości stają się nieograniczone. 
Nasza rodzina Moto Mods™ zawiera już boombox JBL® SoundBoost, który można zabrać ze sobą na imprezę, projektor Insta-Share, dzięki któremu można dowolnie udostępniać treści oraz dodatkowe źródła zasilania PowerPack, aby już nigdy nie doświadczyć problemu rozładowanej baterii, wtedy, gdy jest ona najbardziej potrzebna.

Ale to dopiero początek. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna dla naszych klientów jest fotografia mobilna. Ulotne momenty uchwycone w biegu stanowią jedne z naszych najcenniejszych wspomnień. Dlatego wraz z Hasselblad True Zoom Moto Mod przenosimy sztukę wykonywania zdjęć za pomocą aparatu telefonu na wyższy poziom. Nasza współpraca z legendarnym koncernem fotograficznym Hasselblad umożliwiła wprowadzenie zaawansowanych technologii przetwarzania obrazu, takich jak 10-krotny zoom optyczny oraz rejestrację zdjęć w formacie RAW do telefonów komórkowych.

Z przyjemnością przedstawiamy również nowego członka rodziny Lenovo Moto Z - Moto Z Play. Urządzenie to wyposażone jest w baterię o najdłużej w historii smartfonów Moto żywotności, zaprojektowany z myślą Moto Mods™, co daje jeszcze większe możliwości znalezienia idealnego telefonu, który najlepiej pasuje do potrzeb współczesnych użytkowników oraz z technologią, która ma największe dla nich znaczenie.Lenovo Moto Z Play: Nieograniczone możliwości dzięki jedynej w swoim rodzaju baterii

Smukła, lekka konstrukcja Lenovo Moto Z Play z solidną, aluminiową ramką i elegancką szklaną obudową kryje w sobie baterię o najdłuższej w historii smartfonów Moto żywotności, gwarantującej nawet 50 godziny pracy*, z to pozwala na korzystanie ze wszystkich zalet telefonu bez konieczności szybkiego ładowania. W momencie, gdy zostanie zużyta energia baterii w smartfonie, oferuje on błyskawiczne ładowanie TurboPower. Zaledwie 15 minut ładowania wystarczy na kolejne 9 godzin pracy telefonu**.

Lenovo Moto Z Play jest wyposażony w 8-rdzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 625 2.0 GHz gwarantujący płynną pracę, zachwycający wyświetlacz HD 1080p Super AMOLED oraz 3GB pamięci RAM, która umożliwia granie w ulubione gry, przesyłanie strumieniowe plików wideo i wykonywanie wielu zadań jednocześnie bez żadnych przeszkód. Główny 16 MP aparat z laserowym autofocusem zapewni pięknie i wyraźne zdjęcia, zarówno w dzień, jak i w nocy.  Przednia kamera o rozdzielczości 5 MP posiada szerokokątny obiektyw oraz dodatkową diodę doświetlającą LED dla najlepszych selfies i groupies. 
Lenovo Moto Z Play będzie dostępny na całym świecie od września 2016 roku.  Moto Mods™: Hasselblad True Zoom

Firmy Hasselblad i Moto połączyły siły, aby stworzyć niesamowite fotograficzne doświadczenie, które całkowicie zmieni oblicze mobilnej fotografii. Od 1941 roku koncern Hasselblad znajduje się w czołówce branży fotograficznej. Na całym świecie marka Hasselblad stanowi synonim najlepszego sprzętu fotograficznego w historii. Niektóre z najbardziej kultowych zdjęć w historii fotografii zostały wykonane aparatami marki Hasselblad: poczynając od pierwszych zdjęć na Księżycu, a kończąc na słynnej okładce albumu „Abby Road” zespołu the Beatles. W tym roku Hasselblad przenosi swój niepowtarzalny, wyjątkowy styl i technologie fotograficzne do mobilnej przestrzeni.

Zaawansowane możliwości fotografowania w telefonie Moto Z będą dostępne za jednym kliknięciem! Tworzenie zdjęć i dzielenie się nimi nie było tak proste jak teraz. 10-krotny zoom optyczny i ksenonowa lampa błyskowa wykonują praktycznie całą pracę - oświetlenie i kadrowanie już nigdy nie będą stały na przeszkodzie w uchwyceniu idealnego momentu.  

Opcja wykonywania zdjęć w formacie RAW gwarantuje jeszcze lepszą kontrolę i większą elastyczność. Dodatkowa kontrola migawki i zoomu optycznego zapewnia bezproblemową obsługę. Użytkownicy Moto Mod™ Hasselblad True Zoom otrzymują także bezpłatny dostęp do oprogramowania Phocus Hasselblad dla usprawnienia procesu edycji, a tym samym zapewnienia najwyższej jakości finalnego produktu.  
 
Zapewniliśmy również bezpłatny dostęp przez okres dwóch lat do aplikacji Zdjęcia Google wraz z automatycznym backupem zgromadzonych materiałów i nieograniczonym przechowywaniem zdjęć, co pozwoli na swobodne dzielenie się efektami pracy i wspomnieniami z rodziną i przyjaciółmi. 

Hasselblad True Zoom będzie dostępny od września 2016 roku, niemniej jego dostępność może się różnić w poszczególnych krajach. W Europie cena produktu w sprzedaży detalicznej będzie wynosić ok. 299€. Więcej informacji na temat Hasselblad znajduje się na stronie internetowej.


*Dotyczy USA i Europy; 45 godzin w pozostałych częściach świata i 35 godzin w Chinach. Wszelkie dane szacunkowe odnośnie poboru energii z baterii są przybliżone i oparte na mieszanym cyklu użycia (który obejmuje czas użytkowania i tryb czuwania urządzenia) w optymalnych warunkach sieciowych. Rzeczywista wydajność baterii może się różnić i jest zależna od wielu czynników, m.in. siły sygnału, konfiguracji sieci, wieku baterii, temperatury roboczej, wybranych funkcji, ustawień urządzenia, połączeń głosowych, danych oraz sposobu użytkowania innych aplikacji.  

**Bateria musi być wyczerpana w znacznym stopniu; szybkość ładowania spada w miarę postępu ładowania. Na niektórych rynkach ładowarki sprzedawane są oddzielnie. 

+Z oferty promocyjnej trzeba skorzystać do dnia 31 marca 2017 r. Okres dwóch lat zaczyna się w momencie utworzenia pierwszej kopii zapasowej zdjęcia lub filmu w aplikacji Zdjęcia Google z uprawnionego urządzenia. Niniejsza oferta jest ograniczona do jednego konta Google, oznaczonego unikalnym numerem identyfikacyjnym i może być wykorzystana tylko raz przez jedno konto Google. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i nie może ulec przekazaniu osobom trzecim.  Użytkownik musi wybrać wielkość przesyłanego pliku w ustawieniach, aby skorzystać z niniejszej oferty. Oferta jest dostępna tylko w krajach, w których dostępna jest usługa Zdjęcia Google.   Korzystanie z serwisu Zdjęcia Google jest regulowane przez Warunki Świadczenia Usług, dostępne na:
 http://www.google.com/policies/terms.
Polityka Prywatności Google dostępna na: http://www.google.com/policies/privacy/.

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Android
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...