IFA 2016: Europejski debiut linii LG SIGNATURE

dodano: 2016-08-29 16:26
autor: Janusz Sulisz | źródło: LGSIGNATURE.com

LG SIGNATURE_360px.jpg Firma LG Electronics przygotowała dla odwiedzających targi IFA 2016 w Berlinie wyjątkową wystawę, w trakcie której po raz pierwszy w Europie zostanie zaprezentowana linia premium LG SIGNATURE. Galeria zatytułowana The Art of Essence ma  odzwierciedlać filozofię kryjącą się za projektami serii LG SIGNATURE oraz podkreślać ich wyjątkowy charakter, będący kwintesencją wyrafinowania i klasy.

LG SIGNATURE GALLERY-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aby podkreślić unikatowość linii premium marki LG, firma połączyła siły z uznanymi twórcami i architektami. To właśnie dzięki nim udało się opowiedzieć historię marki LG SIGNATURE w tak niezwykle atrakcyjnej formie. Dzieła sztuki, będące tłem dla prezentowanych produktów, są owocem współpracy LG z Jason Bruges Studio, kolektywem artystycznym z Londynu.

Jason Bruges Studio (http://www.jasonbruges.com/design/) zyskało międzynarodowe uznanie dzięki innowacyjnym instalacjom artystycznym oraz oryginalnym projektom. Uznawane jest także za pioniera w kwestii koncepcji artystycznych, łączących ze sobą elementy z różnych dziedzin. Opierając się na dotychczasowych doświadczeniach, Jason Bruges Studio stworzyło na potrzeby produktów marki LG SIGNATURE dynamiczne projekty, które za pomocą światła, ruchu i dźwięku idealnie oddają charakter każdego z urządzeń.

- Marka LG SIGNATURE powstała, aby jak najlepiej oddać charakter premium naszych produktów, a jej europejski debiut będzie miał miejsce w artystycznym otoczeniu

           - mówi Brian Na, dyrektor ds. globalnego marketingu w LG Electronics.

- Cieszymy się, iż mogliśmy umieścić w tej wyjątkowej przestrzeni dzieła tak wybitnego artysty jak Jason Bruges. Będą one idealnym tłem dla europejskiej premiery LG.


Wkład Brugesa w wystawę pomógł zbudować artystyczny nastrój, który przemawia do wrażliwości konsumentów, chcących czerpać z życia pełnymi garściami. Galeria LG SIGNATURE stanie w ogrodzie o powierzchni 1 375m2 przylegającym do stanowiska LG (Hala 18). Będzie otwarta dla wszystkich zwiedzających targi IFA.

- Praca nad tym projektem artystycznym była niezwykle ekscytująca. Głównym źródłem inspiracji były dla mnie minimalistyczna forma produktów, ich najważniejsze cechy oraz zjawiska, dzięki którym funkcjonują

             – mówi Bruges.

- Mam nadzieję, że interpretując każdy produkt z wykorzystaniem aspektów ponadczasowej estetyki, udało mi się uchwycić artyzm drzemiący w każdym z tych pięknych urządzeń.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...