EISA: LG OLED najlepszym telewizorem w Europie

dodano: 2016-08-17 16:06 | aktualizacja: 2016-08-17 16:49
autor: Janusz Sulisz | źródło: LG/EISA

LG OLED Europejskie Stowarzyszenie Wizji i Dźwięku (EISA) po raz piąty uznało OLED TV marki LG Electronics za najlepszy telewizor w Europie. Nagrody EISA są przyznawane każdego roku przez panel ekspertów, reprezentujących 50 magazynów specjalistycznych z 20 krajów Europy, którzy oceniają najnowsze urządzenia pod kątem ich efektywności technologicznej, designu i innowacyjności.

EISA OLED LG 1 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
LG po raz kolejny zachwyciło europejskich jurorów EISA doskonałą jakością obrazu, innowacyjnym designem i inteligentnym interfejsem.

Uzasadniając przyznanie nagrody European High-End TV Award (model 65G6), jurorzy podkreślali, że telewizor LG SIGNATURE OLED TV to „prawdziwie innowacyjny” produkt. Ich szczególne uznanie wzbudził doskonały efekt czerni i niesamowita jakość obrazu. Jurorzy docenili również fakt, że telewizor obsługuje systemy HDR 10 i Dolby Vision™.
 

Czujemy się zaszczyceni, że otrzymaliśmy najbardziej prestiżowe wyróżnienie stowarzyszenia EISA piąty rok z rzędu. Każda z tych nagród jest dla nas równie cenna

- powiedział Brian Kwon, prezes LG Home Entertainment Company w LG Electronics.

To wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, że LG SIGNATURE OLED TV to wyjątkowe osiągnięcie technologiczne, które łączy w sobie niezwykłą jakość obrazu i rewolucyjny design.


Jury doceniło także inny telewizor marki LG, LG UH770V SUPER UHD TV, który otrzymał nagrodę European Smart TV Award, za niezwykłą jakość obrazu i intuicyjny interfejs użytkownika webOS 3.0. Ponadto dział mobilny LG zdobył nagrodę European Mobile Innovation Award za LG G5, który wzbudził zachwyt jurorów ze względu na modularny design i obudowę uni-body, wykonaną w całości z metalu. metalu.
 
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii OLED
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

160 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A ceglasta

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

DJI Mavic Air Arctic White

3 599 zł Więcej...