Poznański Telstar z nową ofertą

dodano: 2004-07-17 11:23
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Firma Telstar, znana z dystrybucji odbiorników cyfrowych marki Ferguson zamierza na na wystawie SAT Krak 2004 zaprezentować dużo nowości, które będa sprzedawane na pod koniec tego roku (niektóre już w sierpniu!). Między innymi pojawi się nowy odbiornik Ferguson AF-7018. Będzie też nowość na polskim rynku, czyli odbiornik Fergusona z dyskiem, który pozwoli na nagrywanie na dysk z zewnętrznego źródła, dzięki dodatkowym wejściom video na panelu tylnym.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telstar zamierza też uruchomić sprzedaż tanich LCD TV, które jeszcze w tym roku trafią do sieci sprzedaży. Co interesujące, Telstar po wejściu Polski do Unii Europejskiej, wcale nie przestraszył się napływu taniej oferty odbiorników cyfrowych z Niemiec do Polski, ale sam rozpoczął reklamować się w niemieckich magazynach i sprzedawać odbiorniki Fergusona w Hamburgu i Berlinie (głównie Ferguson AT2218SE dla DVB-T).

Jak widać, odbiorniki Fergusona są nie tylko bardzo popularne w Polsce - ostatnio z waidomych powodów zaczyna ich brakować na rynku - ale trafiły na duży i trudny rynek niemiecki, co jest pewnego rodzaju zaskoczeniem. www.telstar.com.pl
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...